color circle

Pierwszy miesiąc 
jogi za 9 zł

Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz.

W Studio Portal Yogi otrzymasz dostęp do ponad 800 sesji jogi, medytacji i pilatesu! Możesz praktykować z nami w dowolnym miejscu i czasie. Teraz w promocyjnej ofercie na pierwszy miesiąc.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

Studio PortalYogi – najlepsza joga online

Joga

Play

Pilates

ćwiczenia
Play

Medytacja

Play
60.000

osób, które spróbowały

Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
Dlaczego portalYogi? Zawsze pod ręka baza sesji, wskazówki w filmach baaardzo pomocne, w wielu pozycjach pomogły mi skorygować błędy, cały czas dodawane sa nowe materiały, więc nie mozna sie nudzić. Ważne jest tez dla mnie to, ze nie musze ruszać sie z domu, aby poświecić chwile na praktykę. Dużym plusem jest tez grupa na fb i za każdym razem szybka odpowiedz administratorów. Bardzo się cieszę, ze na Was trafiłam.
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 9 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.