Power Brzuch – PowerYoga

Zadbaj o swój power brzuch!

Mocne mięśnie brzucha to podstawa, żeby ciało utrzymywało prawidłową pozycję, a szkielet był ustabilizowany. Mocny brzuch to mocny kręgosłup oraz większa równowaga wewnętrzna i zewnętrzna. Power brzuch, czyli silne, głębokie mięśnie brzucha są też niezbędne przy regularnej praktyce jogi.

Czas trwania
21 dni
Poziom
6 sesji na mocny brzuch
praca z mięśniem prostym i poprzecznym brzucha
wzmocnienie ciała i postawy
siła i energia do działania
ćwiczenia dynamiczne i statyczne
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

W ramach wyzwania czeka Cię 21 dni intensywnej praktyki – odpoczywać będziesz tylko jeden dzień w tygodniu!

Codzienną praktykę rozpoczniesz specjalną rozgrzewką i każdego dnia będziesz wzmacniać inny obszar swojego brzucha! Wyzwanie zakończysz wielkim finałowym flow (którego pewnie nie udałoby Ci się zrobić pierwszego dnia, ale po trzech tygodniach zauważysz efekty!).

Regularnie powtarzane i dobrze dobrane asany przywrócą Ci równowagę wewnętrzną oraz zewnętrzną, wzmocnią mięśnie i sprawią, że brzuch będzie nie tylko silny, ale przede wszystkim zdrowy.

Zawartość planu na 21 dni
Power brzuch – PowerYoga 

Praktyka fizyczna

Power Brzuch, to sesje ukierunkowane na mięśnie brzucha i wzmocnienie centrum.

Z jogicznego punktu widzenia mocny brzuch to podstawa prawidłowej i prostej sylwetki, zmniejszone ryzyko urazów dolnego odcinka kręgosłupa, a także poprawa stabilności i równowagi.

Poza tym odpowiednio wzmocnione “centrum” przeniesie twoją praktykę asan na wyższy poziom: czas trwania w pozycji będzie dłuższy, skończy się walka o utrzymanie równowagi i na pewno zaczniesz odnajdywać wygodę w asanach.

Regularność

W wyzwaniu znajdziesz 6 praktyk, które powinieneś powtarzać przez 3 tygodnie, regularnie, każdego dnia od poniedziałku do soboty.

W niedzielę, odpoczywasz.

Ostatniego dnia czeka Cię wielki finał i siódme video.

Sesje, które znajdziesz w wyzwaniu nie są długie, więc możesz te sekwencje dokładać do swojej regularnej praktyki każdego dnia, albo miksować je z innymi, dłuższymi sesjami dostępnymi w Studio.

Kalendarz postępów

Zazwyczaj ciężko jest Ci się zmotywować do codziennej praktyki? A to jedyny sposób, aby zauważyć oczekiwane efekty. Dlatego właśnie mamy dla Ciebie specjalny Kalendarz Postępów, który pomoże Ci zachować odpowiednią motywację.

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Codzienna praca z brzuchem to codzienna dawka miłości dla twojego ciała – weź udział w wyzwaniu i zobacz jak zmieni się Twoje ciało po jego ukończeniu!

style jogi power joga
Play
Rozciąganie centrum
Play
Mocny core - balans
Play
Skośne mięśnie brzucha

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor