Zostań Ambasadorem Jogi i Medytacji

Czy marzysz o stworzeniu w swojej organizacji lub firmie kultury zdrowia, harmonii i dobrej energii? Chciałbyś wnieść prawdziwą wartość do życia swoich pracowników, wspierając ich w osiągnięciu pełnego potencjału?

Dołącz do Programu Ambasadorów Jogi i Medytacji i stań się pionierem transformacji w kierunku zdrowia i dobrostanu wśród swojego zespołu!

Program przygotowany dla firm, instutucji publicznych oraz uczelni!

Nasza idea

Program „Ambasador Jogi i Medytacji” to inicjatywa skierowana do organizacji i społeczności, które chcą wspierać zdrowie fizyczne i duchowe Polaków poprzez promowanie praktyk jogi i medytacji.

Jesteśmy gorąco zaangażowani w tę misję, która ma na celu przyniesienie wielu korzyści naszym rodakom, zarówno na poziomie fizycznym, umysłowym, jak i duchowym.

Naszym głównym celem jest zwiększenie świadomości na temat jogi i medytacji w Polsce oraz zachęcanie ludzi, aby włączyli te praktyki do swojego codziennego życia.

Wdrożymy projket w Twojej organizacji
Jak to działa?

Materiały edukacyjne, social media i plakaty

 

Dostaniesz od nas profesjonalnie przygotowaną sekwencję 6-10 maili edukacyjnych dla Twoich pracowników  (z linkami do video lub innych materiałów pomocniczych) wraz z wiadomościami na Slack/Teams, o tym, jak działa joga, jakie są badania potwierdzające jej skuteczność, a także na temat pozycji i ich benefitów, tego, jak praktykować w domu oraz proste ćwiczenia do wykonania od zaraz.

 

Pomożemy Ci dostosować materiały oraz wybrać optymalny czas trwania Programu do potrzeb Twojej organizacji.

 

Ponad to dostarczymy Ci: materiały na social media oraz plakaty angażujące.

 

 

Dostęp do największego Studia Jogi Online

 

Chcemy, aby jak najwięcej Polaków doświadczyło dobroczynnych efektów jogi i medytacji, które wpływają na poprawę zdrowia fizycznego, redukcję stresu, zwiększenie witalności oraz rozwijanie wewnętrznego spokoju.

Dlatego w czasie trwania Programu członkowie Twojej organizacji będą mieli możliwość wykupienia dostępu do naszej platformy PortalYogi – największego studia jogi online w niższej stałej cenie. Tam czeka na nich kolekcja ponad 600 praktyk jogi, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania i celów.
Dobra energia w pracy: dzięki regularnej praktyce jogi i medytacji Twoi pracownicy zyskają narzędzia do radzenia sobie ze stresem, zwiększenia koncentracji i poprawy ogólnego samopoczucia.

Twoja rola

 

Przyłączając się do naszego Programu Ambasadorów, stajesz się liderem zmiany. Wspólnie promujemy zdrowy tryb życia, inspirując innych do odkrycia radości z praktyki jogi i medytacji. Dajmy Polakom narzędzia do dbania o siebie na macie, tworząc równocześnie zdrowsze, bardziej produktywne i zmotywowane środowisko pracy.

 

Otrzymasz od nas Dyplom oraz elektorniczny badge, które możesz prezentować w swoich materiałach PR, na stronie www oraz na mediach społecznościowych, jako dowód że Twoja organizacja dba o zdrowy styl życia i dobre samopoczucie pracowników.

Skontaktuj się z nami!

Zadbamy o to aby, stworzyć zdrowsze i bardziej zrównoważone środowisko pracy oraz społeczność Twojej organizacji.

telefon

506 793 873

color circle

Jakie materiały przygotujemy dla Ciebie

  • Pakiet 9-12 maili na temat tego, jak działa joga
  • Praktyczne porady i wskazówki, np. ćwiczenia na obniżenie stresu
  • Najciekawsze artykuły odnośnie jogi i medytacji
  • Podcasty z rozmowami o jodze
  • Ciekawostki z jogowego świata
  • Plakaty i materiały na social media
  • Dedykowany Landing Page ze specjalną zniżka do PortalYogi dla wszystkich członków organizacji

Kochamy jogę i szanujemy Twój czas. Możesz się spodziewać, że będzie krótko, przejrzyście i przydatnie. Chcemy Cię wspierać, więc otrzymasz dla swojej organizacji mnóstwo ciekawych i potrzebnych treści.