Na Dzień Mamy
– dostęp do Studia PortalYogi

Voucher na 2-miesięczny dostęp do Studia PortalYogi w promocyjnej cenie 97 zł, czyli największej w Polsce platformy z jogą, medytacją i pilatesem online, to świetny pomysł na prezent dla Mamy! Przygotowaliśmy bon, który możesz wysłać wirtualnie lub wydrukować, nawet w ostatniej chwili!

dzien mamy voucher joga online
decor

Podaruj 2 miesiące w Studio PortalYogi
za jedyne 97 zł

Dlaczego warto podarować Voucher do Studia PortalYogi?

bon podarunkowy PortalYogi voucher joga online

Chcesz, aby prezent dla bliskiej osoby nie tylko ją ucieszył, ale i wniósł do jej życia coś dobrego? Zadbaj o jej zdrowie i dobre samopoczucie! Nawet 20 minutowa regularna dawka jogi może zniwelować bóle pleców, zredukować stres i zadbać o mobilność ciała, a do tego joga to czysta dawka endorfin 🙂 Jeśli chcesz podarować to, co najlepsze – Dobrze trafiłeś!

Idealnym prezentem będzie 2-miesięczny voucher do Studio PortalYogi!

Dzięki niemu obdarowana osoba zadba nie tylko o swoje ciało, ale i o spokój umysłu. Zatrzyma się i wsłucha w swoje serce. A czy jest coś piękniejszego od chwili dla siebie?

color circle

Jak działa Voucher?

  • Voucher jest w wersji elektronicznej, do samodzielnego wydruku
  • Wewnątrz znajduje się dokładna instrukcja, jak aktywować 2-miesięczny dostęp do Studio PortalYogi.
  • Płatność za bon jest jednorazowa. Po 2 miesiącach subskrypcja nie zostanie automatycznie przedłużona
  • Voucher można zrealizować przez rok od dnia zakupu. Po roku voucher traci ważność.
  • WAŻNE: po zakupie, w przeciągu kilku godzin (do 2 dni roboczych) voucher trafi do Ciebie na maila. Sprawdź więc skrzynkę! Otrzymasz wiadomość od [email protected]
Portal Yogi Studio

Osoba, która otrzyma nasz Bon na 2 miesiące dostępu do Studia PortalYogi, będzie mogła brać udział w wyzwaniach i nauczyć się regularnie praktykować. Wraz z bonem podarunkowym otrzyma dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku.
Będzie mogła zadawać w niej pytania naszym nauczycielom jogi oraz być częścią jogowej społeczności!

+600

sesji jogi, pilatesu i medytacji

+60

jogicznych programów, kursów i wyzwań

+50

najlepszych w Polsce nauczycieli

PortalYogi studio joga medytacja pilates. Dołącz
decor

Podaruj 2 miesiące w Studio PortalYogi
za jedyne 97 zł

Ćwicz w domu ze Studiem PortalYogi

Odkryj jak łatwo i wygodnie możesz wprowadzić praktykę do swojego życia.

Już nie musisz błądzić po Internecie w poszukiwaniu wartościowych treści, ani testować niesprawdzonych ćwiczeń. Wraz z czołowymi polskimi nauczycielami opracowaliśmy sesje na wszystkich poziomach zaawansowania i wszystkich wiodących stylach jogi.

U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Wybieraj czas praktyki, styl, czy rodzaj jogi i ciesz się jogą każdego dnia!

  • 5 poziomów trudności
  • Zajęcia od 5 do 90 minut
60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏