color circle

ProSSto Pilates

ProSSto Pilates

Siostry bliźniaczki, prawie całe życie razem i razem też dzielą swoją pasję jaką jest pilates.
Przygoda z pilatesem zaczęła się niewinnie od ćwiczeń dla zdrowia, dla regeneracji, dla samych siebie. Szybko się zorientowały że to coś więcej niż tylko ćwiczenia. Dla nich to była terapia ruchem, samo-naprawiania i takie podejście charakteryzuje je do dziś.

Przygotowanie do pracy metodą pilates zdobyły w Londynie, w światowej szkole Body Control Pilates. Regularnie się rozwijają, obecnie są w trakcie rocznego programu Master’s Degree w szkole Pilatistic w Barcelonie.

Założycielki stacjonarnego studio ProSSto Pilates w Warszawie, gdzie prowadzą indywidualne terapeutyczne zajęcia pilates. W czasie pandemii stworzyły portal www.pilates-online.pl gdzie oferują dostęp 24/7 do swoich nagranych sesji pilates i programów zdrowotnych. Od 10 lat pracują głównie z klientami mającymi dolegliwości bólowe kręgosłupa, bo „to już choroba cywilizacyjna, dotyka prawie każdego”

Są zwolenniczkami kompleksowego podejścia do treningu, czyli takiego, który nie tylko skupia się na silnym brzuchu i jędrnych pośladkach, lecz takiego, który zawiera najważniejsze elementy: uelastycznianie całego ciała, mobilizację kręgosłupa i wszystkich stawów, wzmacnianie mięśni głębokich odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa. Bo tylko taki trening daje zdrowie, siłę i równowagę mięśniową.

Sesje jogi z ProSSto Pilates w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi znajdziesz sesje pilatesu przygotowane przez ProSSto Pilates.
Te ekspresowe sesje pilatesowe możesz wykonywać każdego dnia, w zależności od potrzeb.
Gwarantujemy Ci zastrzyk pozytywnej energii i zmęczenie, które da ulgę Twojemu kręgosłupowi.

Zdrowy kręgosłup Pilates
Play
Wzmocnij kręgosłup – zdrowe plecy z pilatesem
Silne centrum z pilatesem – wzmocnij core
Play
Silne centrum z pilatesem – wzmocnij core
prossto screen
Play
Kilka słów od Agaty i Moniki
decor