Moc Zdrowego Kręgosłupa

Odczuwasz bóle pleców lub chcesz się przed nimi uchronić? Nie czekaj, aż będzie za późno – zacznij teraz wraz z Gosią – nauczycielką jogi i fizjoterapeutką. Dołącz do naszego 2-tygodniowego wyzwania i pozwól swoim plecom odetchnąć z ulgą!

Czas trwania
14 DNI
Poziom
Gosia Kobus
Nauczyciel
Rozciągniesz i wzmocnisz mięśnie pleców
Uelastycznisz kręgosłup
Wypracujesz prawidłową postawę ciała
Pozbędziesz się sztywności i dyskomfortu
Zapobiegniesz nawrotom bólu pleców
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

ulga dla kręgosłupa lędźwiowego

Moc zdrowego kręgosłupa to 14 dni jogowej recepty na ból odcinka szyjnego oraz odcinka dolnego (lędźwiowego) pleców. 

Jeżeli w ciągu dnia dużo siedzisz lub stoisz, doskwierają Ci bóle w ramionach, barkach i plecach lub masz świadomość, że prędzej czy później mogą się pojawić, to zapraszamy do tego wyzwania. Sprawdź na własnej skórze, że regularna praktyka jogi może Cię uwolnić od napięć jakie gromadzą się w plecach każdego dnia. Wystarczy kilkanaście minut dziennie, żeby zapomnieć czym jest ból pleców.

Niech regularna praktyka jogi uwolni Cię od problemów.

Zawartość planu na 14 dni
Moc zdrowego kręgosłupa

14-dniowy plan

Każdy tydzień wyzwania składa się z:

 • codziennej sesji porannej
 • codziennej sesji wieczornej
 • dwóch sesji na odcinek lędźwiowy 
 • dwóch sesji na odcinek szyjny

 

Praktyki poranne i wieczorne

W każdym wyzwaniu znajdziesz zarówno sesję poranną jak i wieczorną.

Solidna rozgrzewka rano pomoże przygotować kręgosłup na nadchodzący dzień.

Wieczorne sesje mają za zadanie rozluźnić kręgosłup i zredukować powstałe za dnia napięcia.

Sesje z pomocami

W każdym tygodniu znajdziesz długie sesje: na odcinek szyjny i piersiowy oraz na odcinek lędźwiowy.

Do ich wykonania przydadzą Ci się pomoce:

 • dwie kostki (lub dwie duże książki)
 • pasek
 • bolster (lub zwinięty koc)
 • dwie piłeczki tenisowe

 

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

W wyzwaniu znajdziesz 14-dniowy plan praktyk na zdrowy kręgosłup, który przyniesie ulgę Twoim plecom, niezależnie od rodzaju wykonywanej przez ciebie pracy.
Każda z sesji tego wyzwania ma na celu zmniejszenie dolegliwości pleców i ochronę przed ich wystąpieniem w przyszłości.

Play
Sesja poranna
Play
Sesja wieczorna
Play
Praktyka dla każdego

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor