Nowy Początek

Jak zbudować zdrowe nawyki i wytrwać w postanowieniach? Te pytania dotyczą większości z nas. W styczniu zazwyczaj mamy mnóstwo energii i planów, które z czasem powoli się rozmywają. Tak nie musi być! To, czego potrzebujesz to mądry plan, wsparcie ekspertów oraz społeczności. I właśnie to pragniemy Ci zaoferować – nowy początek z jogą!

 

Czas trwania
30 dni
Poziom
4 sesje relaksacji
12 sesji jogi
4 medytacje
Zadania mindfullness
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Podczas kursu “Nowy początek” będziemy prowadzić Cię krok po kroku do głębszej zmiany. Otrzymasz 30-dniowy plan praktyki jogi, relaksacji oraz wiele więcej!

Odkryjesz medytację, journaling, dowiesz się jak funkcjonuje mózg, zbudujesz nawyk regularnej praktyki oraz lepiej poznasz samego siebie.

Ten kurs jest świetną propozycją, aby zacząć w swoim życiu coś nowego. Powstał z myślą o wszystkich, którzy pragną otworzyć nowy rozdział, swój nowy pocżątek – nie tylko z nowym rokiem, ale zawsze wtedy, kiedy życie stwarza nam taką możliwość.

Uwaga! Ten kurs może być nowym początkiem w Twoim życiu.

Zawartość planu na kolejne 30 dni
Nowy początek

Praktyka fizyczna

Łącznie aż 12 sesji jogi oraz 8 sesji medytacji i relaksacji.

Podczas najbliższych 30 dni wyzwanie przeprowadzi Cię przez:

 • 8 lekcji jogi do 30 min,
 • 4 dłuższe sesje jogi,
 • 4 lekcje medytacji,
 • 4 lekcje relaksacji

Twój tygodniowy plan przez 30 dni będzie niezmiennie wyglądać następująco:

 • Poniedziałek: medytacja prowadzona
 • Wtorek: praktyka jogi
 • Środa: uważny spacer
 • Czwartek: praktyka jogi
 • Piątek: journaling
 • Sobota: praktyka jogi
 • Niedziela: relaksacja      

Zadania minfulness

W tym projekcie chcemy nauczyć Cię wyłapywać to, w jaki sposób naprawdę się czujesz i zrozumieć siebie.

Journaling

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pytania, które ułatwią Ci proces pisania i lepiej zrozumieć swoje emocje.

Każdego tygodnia czekać będzie na Ciebie inny zestaw pytań. Mamy nadzieję, że pomogą Ci one lepiej poznać siebie i swoje potrzeby.

Uważne spacery

W tym wyzwaniu zaprosimy Cię też na spacery z medytacją. Głos, który będziesz mieć na słuchawkach będzie Cię prowadził i pomoże dostrzec i docenić to, co już masz. Dzięki tym spacerom skupisz się na “tu i teraz”.

Dzienniczek praktyki

Kluczowa będzie jednak motywacja! Przed nami aż 30 dni wspólnej praktyki 🙂 Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny Dzienniczek (do wydrukowania), w którym będziesz zaznaczać swoje postępy, a satysfakcja z siebie jest najlepszym motywatorem!

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Przez 30 dni popracujesz w obszarze bioder, kręgosłupa, wzmocnisz ciało i rozluźnisz napięcia

maria_prokop_joga
Play
Tydzień 1 - Otwórz biodra
style jogi restoratywna
Play
Tydzień 2 - Ulga dla kręgosłupa
virabhadrasana I
Play
Tydzień 3 - Wzmocnij całe ciało
Play
Tydzień 4 - Odpuść stres i uwolnij emocje

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor