Pokochaj Siebie

7 dniowe wyzwanie MIŁOŚCI to program dzięki któremu powolutku zajrzysz w głąb siebie z akceptacją i miłością. Pamiętaj, że Twoja relacja z samym sobą jest najważniejszą i najdłuższą relacją, jaką kiedykolwiek będziesz mieć. Dlatego poświęć trochę czasu na naukę kochania siebie.

Czas trwania
7 dni
Poziom
większa akceptacja siebie
czas dla siebie
7 sesji jogi
praca z emocjami
uspokojenie i wyciszenie umysłu
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi i wyzwań

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Czy zastanawiasz się czasem jak bliscy Ci ludzie, są dla Ciebie ważni, jak codziennie doceniasz ich starania, jak o nich dbasz? Czy robisz to samo w stosunku do samego siebie? Czy raczej skupiasz się na tym, co zrobiłeś źle wytykając sobie częściej swoje błędy, niż doceniając zalety.

Pewnie zabrzmi to, jak frazes, ale JESTEŚ WYJĄTKOWY! i tym Wyzwaniem sobie to udowodnisz. Twoja relacja z samym sobą jest najdłuższą relacją, jaką kiedykolwiek będziesz mieć, więc poświęć te 7 dni na pokochanie lub zwiększenie miłości do samego siebie.

Jeśli nie pokochamy siebie, nie zaakceptujemy, nie zaczniemy traktować się z szacunkiem, troską i miłością … jeśli sami siebie nie będziemy kochać, bardzo trudno będzie nam pokochać innych, a także innym pokochać nas.

Co znajdziesz w projekcie Pokochaj siebie?

7 sesji jogi

Sesje na pobudzenie i otwarcie czakry Serca i praca z Biodrami – siedliskiem Emocji

medytacje

W wyzwaniu znajdziesz medytację rytmu serca oraz medytację na poprawę relacji

praca z emocjami

Podczas wyzwania skupisz się na akceptowaniu swojego ciała i emocji, a medytacje pozwolą Ci uzdrowić swoje relacje i jeszcze bardziej otworzyć serce.

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Podczas wyzwania skupisz się na akceptowaniu swojego ciała i emocji, będziesz pracować między innymi z czakrą serca i biodrami (miejscem mocy naszych emocji!
W tym wyzwaniu ułożyliśmy dobrze znane sesje Internetowego Studia PortalYogi w niepowtarzalne Flow, które otworzy Cię na przeżycia! Będzie pięknie! 7 dni, 7 sesji jogi, 7 spotkań ze sobą.

Snippet otwarcie czakry serca
Play
Otwarcie Czakry Serca
Snippet pokochaj Siebie
Play
Sesja uwalniająca blokady emocjonalne
Snippet Hardcore dla bioder
Play
Sesja dla otwarcia bioder
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Ćwicz jak Ci wygodnie

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to na co masz ochotę!

600+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

  • AppStore
  • Google Play
color circle
mock
decor

Odkryj magię studia jogi online
już od
 22,5 zł miesięcznie

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

60.000 członków

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor
[class^="wpforms-"]
[class^="wpforms-"]