DO WYZWANIA POZOSTAŁO:
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Pokochaj Siebie

Jesteś zmęczona/-ny niezadowoleniem i walką ze sobą? Nie szukaj miłości na zewnątrz, gdy najczulsza istota czeka w Twoim wnętrzu. Wystarczy tylko ją odkryć. Zamiast ciągle próbować się zmieniać, zaprzyjaźnij się ze sobą. Pora uspokoić Twojego wewnętrznego krytyka – sabotażystę i pokochać siebie! Nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty!

Czas trwania
7 dni
Poziom
zrozumienie i wyciszenie emocji
czas dla siebie
7 sesji jogi i medytacji
praca z emocjami
afirmacje i ćwiczenia na akceptację
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Szczegóły wyzwania

Czy zastanawiasz się czasem jak bliscy Ci ludzie, są dla Ciebie ważni, jak codziennie doceniasz ich starania, jak o nich dbasz? Czy robisz to samo w stosunku do samego siebie? Czy raczej skupiasz się na tym, co zrobiłeś źle wytykając sobie częściej swoje błędy, niż doceniając zalety.

Pewnie zabrzmi to, jak frazes, ale JESTEŚ WYJĄTKOWY! i tym Wyzwaniem sobie to udowodnisz. Twoja relacja z samym sobą jest najdłuższą relacją, jaką kiedykolwiek będziesz mieć, więc poświęć te 7 dni na pokochanie lub zwiększenie miłości do samego siebie.

Jeśli nie pokochamy siebie, nie zaakceptujemy, nie zaczniemy traktować się z szacunkiem, troską i miłością … jeśli sami siebie nie będziemy kochać, bardzo trudno będzie nam pokochać innych, a także innym pokochać nas.

Co znajdziesz w projekcie Pokochaj siebie?

Praca z ciałem i umysłem

W tym wyzwaniu przygotowaliśmy dla Ciebie 7 sesji jogi i medytacji. W tym m.in. sesje na pobudzenie i otwarcie czakry Serca; praca z Biodrami – siedliskiem Emocji oraz medytację na poprawę relacji.

W sumie przez 7 dni będziemy wspólnie praktykować:

 • 2 dłuższe sesje jogi ok. 40min
 • 3 krótsze sesje do 30min
 • 2 medytacje poranne 10min

Praca z emocjami

W wyzwaniu oprócz fizycznej praktyki znajdziesz też dodatkowe zadania, które pokażą Ci drogę do akceptacji siebie.

Przez te 7 dni czekają na Ciebie 3 zadania:

 • wdzięczność: praktyka rozwijająca pozytywne myślenie 
 • lustro: poznasz swoje mocne i słabe strony
 • akceptacja:  list – ćwiczenie na wyrażanie się z szacunkiem i miłością do siebie

Afirmacje

Afirmacje pomogą głębiej zajrzeć w siebie, zobaczyć i wydobyć na światło dzienne to co najlepsze. Pomogą spojrzeć na siebie z akceptacją, troską i zrozumieniem.

Przygotowaliśmy do Ciebie 7 budujących afirmacji na każdy dzień

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Podczas wyzwania skupisz się na akceptowaniu swojego ciała i emocji, będziesz pracować między innymi z czakrą serca i biodrami (miejscem mocy naszych emocji!
W tym wyzwaniu ułożyliśmy dobrze znane sesje Internetowego Studia PortalYogi w niepowtarzalne Flow, które otworzy Cię na przeżycia! Będzie pięknie! 7 dni, 7 sesji jogi, 7 spotkań ze sobą.

zmień swoje życie z jogą
Play
Otwarcie Czakry Serca
pokochaj Siebie
Play
Sesja uwalniająca blokady emocjonalne
Snippet Hardcore dla bioder
Play
Sesja dla otwarcia bioder

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Do PortalYogi zalogujesz się na dowolnym urządzeniu.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej, dostępnej na telefony Android i Apple.

color circle
mock
60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz
decor