Stress Less

Jak opanować stres? Nie wyeliminujesz stresu, ale masz możliwość albo się poddać albo nauczyć się nim zarządzać. Zapanuj nad stresem zanim on przejmie kontrolę nad Tobą! W ciągu 2 tygodni nauczysz się jak zarządzać stresem, poznasz różnorodne techniki eliminujące napięcie (m. in. oddech, joga, medytacja). Dzięki wskazówkom naszych nauczycieli wyrobisz nowy nawyk radzenia sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.

Oprócz tego, dzięki codziennej praktyce poczujesz się pewniej i swobodniej w każdej sytuacji. Otrzymasz skrzynkę pełną narzędzi, które pozwolą Ci radzić sobie ze stresem. Dowiesz się, co możesz zrobić „na miejscu”, gdy zaskoczy Cię stresująca sytuacja. Ponad to będziesz wiedzieć jak sobie pomóc „po”, by napięcia nie gromadziły się w ciele.  

Jednym słowem – uzbroisz się w skuteczne metody, które eliminują skutki i łagodzą przyczyny Twojego stresu – w domu, w pracy i wszędzie, gdzie może Cię dopaść.

Czas trwania
14 dni
Poziom
różne techniki by opanować stres
wieczorne kąpiele w dźwiękach
sesje jogi i medytacji
ćwiczenia i techniki oddechowe
joga nidra do snu
najlepsi nauczyciele dostępni online
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Czujesz codzienny stres? Przytłaczają Cię piętrzące się maile w pracy, negatywne myśli, kłótnie z najbliższymi? Jeżeli nie możemy uwolnić energii nagromadzonej w sytuacji stresowej, kumuluje się ona w ciele i powoduje stan chronicznego napięcia. Przygotowaliśmy to wyzwanie właśnie dlatego, abyś poczuł się wolny od stresu. Wystarczy kilka nowych nawyków, aby opanować stres i napięcia dnia codziennego

W tym wyzwaniu w ciągu 14 dni poznasz różnorodne techniki walki ze stresem: antystresowe sesje jogi, praktyki oddechowe, ćwiczenia eliminujące napięcia w ciele, jogę nidrę i kąpiele w dźwiękach.

Zawartość planu na 2 tygodnie
Opanuj stres

Różnorodne techniki walki ze stresem

Na stres nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szereg różnorodnych technik, które nauczą Cię jak poczuć się wolnym od stresu. 

Czekają na Ciebie:

  • sesje jogi (antystresowe, rozluźniające, na pozbycie się złej energii, dynamiczne) oraz PDF z sekwencjami do praktyki własnej
  • krótkie praktyki oddechowe, które możesz wykonać np w przerwie na lunch
  • ćwiczenia eliminujące stres i napięcia w ciele
  • rozluźniająca joga nidra

5 nauczycieli

W tajniki zarządzania stresem wprowadzi Cię 5 doświadczonych nauczycieli. Są to jogini praktykujący i uczący technik eliminujących napięcia w ciele i praktyk oddechowych od kilku lub kilkunastu dobrych lat. Dzięki temu spojrzysz na sytuacje dnia codziennego z zupełnie innej perspektywy. 

Wiedza i Mindfullness

Dowiesz się jak budować i utrwalać nawyki, a także w jaki sposób szybko reagować w sytuacjach stresowych. Nauczysz się nie tylko ekspresowych ćwiczeń na redukcję napięcia w ciele, ale także praktyk oddechowych, które natychmiast uspokoją Twoje ciało i ukoją umysł. Dzięki teorii połączonej z praktyką poznasz jak działa stres i jak nim zarządzać.

Zobacz, jakie sesje czekają na Ciebie w wyzwaniu

Przez najbliższe 14 dni poznasz różnorodne antystresowe sesje jogi nie tylko na wyrzucenie negatywnych emocji rozciąganie spiętego ciała, ale także na dynamiczne poranki. Czekają na Ciebie także krótkie praktyki oddechowe, ćwiczenia eliminujące napięcia w ciele, joga nidra oraz kąpiel w dźwiękach. 

Play
Oddechowe pogotowie ratunkowe
Play
Czym jest nerw błędny?
relaksacje dźwiękiem
Play
Relaksacja dźwiękiem

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor