Zmień swój dzień z Jogą

Czy wiesz, że wystarczy 20 min., aby Twój dzień stał się lepszy? Nie trać czasu na scrollowanie telefonu, rozwiń mate! Nie ważne kiedy – rano, wieczorem, czy w ciągu dnia. Pokażemy Ci, że 20 minut codziennej praktyki wystarczy, aby zbudować rutynę i wprowadzić jogę do Twojego życia.

Czas trwania
20 sesji
Poziom
14 sesji jogi
3 sesje medytacji
3 sesje relaksacji
journaling
zadania mindfulness
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Szczegóły wyzwania

Wyzwanie jest złożone z różnorodnych krótkich praktyk, w których będą Ci towarzyszyć doświadczeni nauczyciele i nauczycielki PortalYogi. To oni wprowadzą Cię w codzienną praktykę jogi.

Dlaczego tylko lub aż 20 minut? Jest to czas, który jesteś w stanie wygospodarować w ciągu dnia, przed snem lub zaraz po przebudzeniu. Bez wymówek! ;). Sprawdź jak łatwo dostępna jest praktyka jogi. Jedyne czego potrzebujesz to mata i dostęp do internetu.

Start wyzwania już 27 marca w Studio PortalYogi. To 20 dniowa przygoda, która pokaże Ci, że przez 20 minut codziennej praktyki, zbudujesz rutynę i wprowadzisz jogę do swojego życia.

Zawartość planu na 20 dni
Zmień swój dzień z jogą

Praktyki fizyczne i duchowe

Każdy tydzień wyzwania zawiera sesje, które w pełni zadbają o Twoje ciało. Około 20 minutowe praktyki dobrane są tak, by 

 • poruszyć Twój kręgosłup, 
 • wzmacniać nogi, 
 • wzmocnić mięśnie brzucha, 
 • tonizować barki, ramiona oraz kark i szyję
 • pracować z klatką piersiową (uwalnianie napięć)

Nasze wyzwanie ma na celu uświadomić Ci, jak wartościowa jest codzienna praktyka Jogi. 

Różnorodność stylów, sposobów nauczania, nauczycieli, technik i sposobów do połączenia się ze swoim życiem ułatwi Ci poznać lepiej potencjał, który skrywa się w Twoim ciele i umyśle.

Materiały do pracy własnej

Refleksja na start (goals) – zadanie pisemne ustalania swoich celów, rozpoznania w jakim się jest miejscu, jakie jest moje samopoczucie, co myślę o sobie, czego od siebie oczekuję, czego oczekują inni

Notes postępów – tracker  do wydruku. Poznaj Twojego towarzysza, który pomoże Ci trzymać się ścieżki. Za każdym razem, gdy wykonasz praktykę,  kolorujesz jedno pole kolorowanki. Po 20 dniach możesz podziwiać barwną mozaikę odzwierciedlającą Twój wysiłek włożony w to wyzwanie.

Obserwacja samopoczucia (mood tracker)

Zadania poza matą – tematyka związana z medytacją

Wiedza i Mindfulness

Dowiesz się jak budować i utrwalać nawyki, a także w jaki sposób 20 minut codziennej praktyki, pozwoli ci zbudować rutynę i wprowadzić jogę do swojego życia.

Poza tym, raz w tygodniu, spodziewaj się gruntownego rozluźniania oraz głębokiego relaksu z yin jogą lub sesjami relaksacyjnymi. 

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

W tym wyzwaniu odnajdziesz 12 sesji Vinyasa i Hatha Yogi, które rozruszają Cię, i pozwolą Ci zwiększyć swoją świadomość ciała ponad to 3 praktyki medytacyjne, połączą Cię ze źródłem spokoju, które w Tobie drzemie oraz 3 sesje relaksacyjne i 2 sesje Yin Yogi umożliwią lepszą regenerację oraz poznanie sposobów zadbania o aktywny wypoczynek, nie tylko fizycznie ale i psychiczny.

pozycja deski
Play
Mocny brzuch
Vinyasa kumbhakasana Joga na poranki
Play
Joga na poranek
ulga dla kręgosłupa lędźwiowego
Play
Joga na wieczór

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor