Magdalena Bałdys

Astrologia, joga i Tinder. O wpływie gwiazd na rozwój osobisty

Astrologia może pomóc w rozwoju osobistym? Co ma do tego joga? Czy w gazetowe warto wierzyć i jak horoskop może pomóc w używaniu Tindera?

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Karoliną Gaworską (jakowniebie) – Karolina jest astrolożką humanistyczną, zajmuje się także astrologią medyczną i finansową. Jest autorką ebooka “Praktyczny przewodnik po księżycu” (dostępny w Studio PortalYogi).

pełnia księżyca w byku

Czego dowiesz się w odcinku podcastu “Astrologia, joga i Tinder”:

  1. Co to jest astrologia i czym nie jest
  2. Czy ciała niebieski i Księżyc wpływają na człowieka?
  3. Co to jest i jak działa horoskop urodzeniowy?
  4. W jaki sposób horoskop opowiada o naszych talentach, możliwościach i predyspozycjach?
  5. Jak znaleźć partnera i jak horoskop pomaga w zrozumieniu siebie w relacjach (tak, będzie o Tinderze)

Rozmawiają: Marzena Jaworska (CEO PortalYogi) i Karolina Gaworska (jakowniebie)

Fragmenty podcastu „Astrologia…”:

Czy księżyc, gwiazdy i to wszystko, co na niebie, mówi nam co się stanie?

Gdyby tak było, to każdy nie tylko w astrologię by wierzył, ale praktykowałby ją cały czas. Horoskop to pojazd i mapa, ale ani nie droga ani kierowca. Co to znaczy? Pojazd – Twoje potencjały, predyspozycje, temperament. Mapa – droga, którą należy przebyć, aby osiągnąć szczęście. Ale to nie kierowca, bo to w naszym życiu to my podejmujemy decyzje. Horoskop to nie wymówka „jestem bykiem, to będę materialistką leniwą”. Mamy wolną wolę, mamy decyzyjność.


Podcast „Astrologia, joga i Tinder. O wpływie gwiazd na rozwój osobisty” jest nagraniem live pochodzącym z naszego Instagrama. By być na bieżąco i nie przegapić kolejnego live – obserwuj nas:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez PortalYogi (@portalyogi_pl)


Podcast „Astrologia…” powstał jako darmowa część przygotowująca do wyzwania „To the moon and back„. Jeśli interesuje Cię jak praktykować jogę dopasowaną do cyklów natury i faz księżyca – dołącz do wyzwania „To the moon and back„. Znajdziesz je w PortalYogi – Studio Jogi Online 👌

Słuchaczu / słuchaczko podcastu!

Praktykuj jogę w swoim domu w PortalYogi – Studio Jogi Online, za pół ceny! Oto Twój specjalny kod: ZACZYNAM – z nim otrzymasz 50% zniżki na pierwszy miesiąc subskrypcji. Kliknij TUTAJ i wpisz kod rabatowy w polu „kod zniżkowy”.


Słuchaj PortalYogi Podcast w swojej ulubionej aplikacji

Polecamy

Podcasty, które mogą Ci się spodobać.

decor