Magdalena Bałdys

Joga w pracy: asany kontra ASAP-y, czyli joga w świecie corpo

Jak wpływa joga na pracownika? W środowisku biznesowym panuje pełny kult umysłu, intelektu i mierzalnych efektów, w jodze natomiast widzimy kierunek odwrotny. Jak to pogodzić? Jak znaleźć work-life balance i czy joga w tym pomoże?

Joga w pracy? Podcast gości dzisiaj Karolinę Eisentraut. Poruszymy temat work-life balance, czyli równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Utopia czy da się zrobić? Przyjrzymy się przekonaniu, że medytacja to świetne narzędzie do zwiększania produktywności i zastanowimy czy to jest słuszny kierunek.

Porozmawiamy o tym, że w środowisku biznesowym panuje pełny kult umysłu, intelektu i mierzalnych efektów oraz jak to wpływa na odbiór i korzystanie z takich narzędzi jak joga i medytacja.

Czego dowiesz się w odcinku Joga w pracy podcast: asany vs asapy?

 1. Czy joga pomaga w pracy?
 2. Czy jest lekarstwem na korporacyjny wyścig?
 3. Jak pomaga odnaleźć spokój w coraz większych wymaganiach w środowisku pracy?
 4. Joga jako narzędzie do zwiększenia wydajności pracownika czy jako odskocznia od pędu?
 5. Czy to w porządku, by wykorzystywać jogę jako narzędzie marketingowe i “sprzedawać” nią wszystko od mebli po tabletki na ból głowy?
 6. Czy joga w pracy dla pracowników to dobry pomysł?
 7. Karo zajmuje się marketingiem w PortalYogi, po pracy uczy jogi i masuje (często także w weekendy na wyjazdach). Jest niezwykle zajętą kobietą a ostatnie 5 lat pracowała dla dużych korporacji.

Praktykuj jogę w swoim domu w PortalYogi – Studio Jogi Online, za pół ceny! Oto Twój specjalny kod: ZACZYNAM – z nim otrzymasz 50% zniżki na pierwszy miesiąc subskrypcji. Kliknij TUTAJ i wpisz kod rabatowy w polu „kod zniżkowy”.

Dołącz do Studio PortalYogi, gdzie znajdziesz ponad 20 sesji jogi w pracy:

 • sesje oddechowe
 • joga w przerwie
 • joga przy biurku
 • dłuższe sesje po pracy na rozluźnienie
 • specjalne sesje skierowane na konkretne dolegliwości: ból pleców, zmęczone oczy, osłabione nadgarstki, spięte barki, bolesny kark i szyja, etc

Słuchaj PortalYogi Podcast w swojej ulubionej aplikacji

Polecamy

Podcasty, które mogą Ci się spodobać.

decor