color circle

Joanna Przybyła

Joanna Przybyła

 

Pomaga ludziom odnajdywać spokój i miłość w sobie i do siebie, odnajdywać moc i potencjał, który posiadamy. Jest przewodnikiem na ścieżce transformacji, prowadząc w procesie uleczania traum i blokujących przekonań. Towarzyszy w przemianie kondycji psychofizycznej, pokazuje jak usłyszeć i skontaktować się ze swoim ciałem i wnętrzem, umysłem i duchem, odzyskać zdrowie, harmonię, radość i pełnię siebie.

Stworzyła przyjazną przestrzeń do przemiany – gabinet Kalejdoskop Terapie Holistyczne.

Z powołania jest uzdrowicielką zafascynowaną medycyną drgań, a w codziennym życiu ekspertką i praktykiem w zakresie terapii holistycznych wspomagających zdrowie, przywracających dobre samopoczucie, równowagę psychofizyczną i piękno fizyczne. Specjalizuje się w terapiach dźwiękiem wykorzystujących uzdrawiające wibracje mis, gongów i sonory unikatowego na skalę świata instrumentu, terapiach manualnych: hawajska praca z ciałem Lom Lomi Nui, którego jest nauczycielem, odmładzający cosmolifting, masaż shiatsu, gorącymi kamieniami, pinopresura.

W swojej pracy wykorzystuje elementy współczesnej psychologii i pradawnych tradycji, dzięki czemu podczas sesji terapeutycznych nie tylko daje szansę zadbać o swoje ciało i przywrócić prawidłową pracę wszystkich narządów swojego organizmu, ale również doświadczyć troski o równowagę swojego umysłu i harmonię ducha, tak aby tworzyć jedną współdziałającą na wszystkich poziomach całość.  W indywidualnych sesjach wykorzystuje bardzo skuteczną metodę Life Flow Healing, hipnoterapię i wiele technik poznanych w długiej drodze rozwoju.

Ukończyła studia na kierunkach odnowy biologicznej i dietetyki, pedagogiki promocji zdrowia, jogi i relaksacji oraz zarządzania hotelami welless i spa. Posiada bardzo duże doświadczenie w zarządzaniu i pracy w Spa. Jest nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, certyfikowaną hipnoterapeutką. Holistyczną wiedzą na temat terapii dzieli się ze studentami, wykładając na uczelniach wyższych i akademiach. Nieskończenie eksploruje i doświadcza w nowych terapiach, zakochała się w jodze, tańcu hula, pracy z głosem i pięknej praktyce Qigogng. Jest nauczycielką hawajskiego masażu Lomi Lomi Nui, certyfikowaną hipnoterapeutką i Mastere NLP.

 

 

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Joanną w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi znajdziesz głęboką relaksację „Masaż dźwiękiem” prowadzoną przez Joannę. Joanna, która na co dzień zajmuje się pracą z ludźmi pomagając im odkrywać wewnętrzny spokój, wykorzystuje do pracy m.in wibrację dźwięku, z której skorzysta w trakcie tej praktyki. Dzięki wibracji instrumentów zadbasz o swoje ciało i przywrócisz prawidłową pracę wszystkim narządom w swoim organizmie.

Play
Relaksacja w dźwiękach mis tybetańskich