color circle

Karolina Kałamajska

Karolina Kałamajska

 

Karolina prowadzi zajęcia jogi w Wiedniu, gdzie rozpoczęła angielską szkołę Yoga in English Wien Austria oraz polskie zajęcia Joga Po Polsku Wiedeń. Prowadzi audycję radiową o tytule „Żyć i nie zwariować”, w której rozmawia z ekspertami w dziedzinie jogi, ajurwedy i holistyki.

Urodzona filozofka, stąd też w Internetowym Studio PortalYogi prowadzi zajęcia w stylu Joga Vinyasa – mocno ukierunkowane na filozofię jogi i rozwój duchowy.

Joginka, od 2012r. certyfikowany nauczyciel, swoją praktykę zaczynała lata temu. Szkoliła się pod okiem nauczycieli w Indiach, w Austrii, w Polsce oraz na University of Pittsburgh, Vanderbilt University oraz University of Melbourne. Joga to dla Niej nie tylko ruch fizyczny, ale przede wszystkim filozofia życia.

Uwielbia odkrywać siebie jak i inne kultury. W wolnym czasie podróżuje na rowerze, śpi w namiocie, tańczy na festiwalach i pisze. Jej teksty pojawiły się w takich magazynach jak Yoga Magazine, Yoga & Ayurveda, Om Yoga & Lifestyle, Podróże, Poznaj Świat.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Karoliną w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi sesje z Karoliną odnajdziesz w wyzwaniu „Siła i mobilność”, stworzonych specjalnie dla miłośników vinyasa jogi oraz w wyzwaniu księżycowym „To the moon and back”. W naszym Studio znajdziesz również kilka pojedynczych sesji vinyasa jogi przygotowanych przez Karolinę.

Kałamajska - powitanie księżyca
Play
Powitanie Księżyca: Shuddhi – Czystość Umysłu
joga fazy księżyca
Play
Praktyka na pełnię księżyca
decor