color circle

Kirti Gahlawat

Kirti Gahlawat

 

Jest tradycyjną ekspertką hatha jogi z Indii. Prowadzi nauczanie jogi w wielu stylach, takich jak: Ashtanga, Vinyasa, Iyengar, Yin, Bikram hot yoga. Posiada certyfikaty rady ds. Jakości Indii i Yoga Alliance International. Jest egzaminatorem stowarzyszonym, który przeprowadza egzaminy certyfikacyjne dla początkujących trenerów jogi w Ministerstwie AYUSH (rząd Indii). Ukończyła studia podyplomowe z nauk jogicznych i ma ponad 19-letnie doświadczenie w szkoleniu i nauczaniu jogi.

Kirti zajmuje się popularyzacją jogi w wielu krajach takich jak: Litwa, Portugalia, Tajlandia, Singapur itp. Była głównym nauczycielem jogi podczas Międzynarodowego Dnia Jogi w 2016, 2018 i 2019 roku we współpracy ze Stowarzyszeniem szkół jogi i Ambasadorami Jogi w Polsce i na Litwie, organizowanym przez ambasadę Indii.

W 2017 roku była głównym nauczycielem jogi prowadzącym sesje jogi na temat wspólnego protokołu jogi w Indian Council of Cultural Relations (ICCR).

Obecnie pracuje w Ambasadzie Indii w Warszawie, gdzie uczy nie tylko tradycyjnych praktyk jogi, ale także sanskrytu i nauk tradycji wedyjskiej – kultury Indie. Prowadzi również warsztaty z ajurwedyjskiej kuchni i stylu życia, tańca Bollywood, tradycji kultury indyjskiej, takich jak drapowanie sari, festiwale i tak dalej.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Kirti w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi znajdziesz sesję „Tradycyjne powitanie słońca” przygotowaną przez Kirti, ekspertkę od tradycyjnej hatha jogi pochodzącą z Indii. Kirti przygotowała dla Ciebie sesję w języku angielskim, bazującą na tradycyjnej sekwencji Powitania Słońca – Surya Namaskar

KIRTI LP SNIPPET
Play
Poznaj Kirti Gahlawat
style jogi hatha joga
Play
Traditional Sun Salutation
joga medytacja
Play
Tradycyjne powitanie słońca
decor