color circle

Marta Kucińska

Marta Kucińska

 

Z wykształcania jest biologiem, konsultantką ajurwedy III stopnia oraz certyfikowanym nauczycielem jogi twarzy.  Ukończyła również kilka kursów tapingu estetycznego twarzy. Od paru lat w Polsce i w Indiach, w Instytucie Jiva, uczy się ajurwedy. 

Interesuje się tym, co związane jest z holistycznym podejściem do zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego. Jest ogromną zwolenniczką medycyny naturalnej, ziołolecznictwa, medycyny ajurwedyjskiej, homeopatii, diety wegetariańskiej, naturalnej pielęgnacji ciała, psychologii wedyjskiej, jogi oraz ćwiczeń twarzy.

Swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem dzieli się z kobietami, prowadząc grupowe i indywidualne warsztaty oraz konsultacje, które pomagają zmieniać złe nawyki na dobre zwyczaje, młodziej wyglądać i lepiej się czuć.

Sesje jogi z Martą w Studio PortalYogi

Marta w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Joga twarzy”. To wyjątkowy projekt, dzięki któremu dowiesz się, czym jest joga twarzy i jakie mechanizmy wpływają na wygląd cery. Otrzymasz instruktaż porannych i wieczornych ćwiczeń oraz poznasz nowy wymiar relaksu.

Play
Efekty jogi twarzy – Kiedy zobaczysz i poczujesz różnicę?
Play
Odkryj sekret pielęgnacji – Dlaczego krem na zmarszczki nie działa?
Play
Joga twarzy - dla kogo? – Odkryj potencjał jogi twarzy
decor