color circle

Michał Rudaś

Michał Rudaś

 

Michał Rudaś to artysta od lat zajmujący się klasyczną muzyką indyjską, której tajniki zgłębiał podczas swoich wielu podróży do Indii u mistrza ragi indyjskiej Anupa Misry, profesora Sanskrit University w Varanasi.

Ma na koncie 4 płyty, w tym 3 głęboko inspirowane muzyką indyjską: “Shuruvath” ,„Changing” oraz wydany z zespołem Healing Incantation „Mystic India”, będący interpretacją klasycznej muzyki indyjskiej.

Artysta za swój pierwszy album został nominowany do nagrody fonograficznej Fryderyk 2010 w kategorii Nowa Twarz Fonografii oraz jest laureatem nagrody Jury Sopot Top Trendy Festival 2009. Wokalista znany jest również w Polsce z programów rozrywkowych tj. „Jaka to melodia”, „Taniec z gwiazdami”, „The Voice of Poland” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a w Indiach ze swoich sukcesów w muzycznym telewizyjnym talent show „Dil Hai Hindustani” (2018), którego był półfinalistą.

Michał jest współtwórca projektu „Mistyczne Indie”, “Koncert Mantr” oraz “Natya-Raaga”, łączącym klasyczną muzykę indyjską i taniec kathak w wykonaniu Magdaleny Niernsee. Artysta, podczas swoich podróży do Indii zgłębiał również tajniki śpiewu mantr, pranajamy i jogi wg tradycji Iyengara oraz tradycji mistrzów himalajskich. Od kilkunastu lat praktykuje jogę, ostatnio szczególnie w tradycji krama yoga, a od dwóch lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat śpiewu mantr podczas koncertów i wspólnych sesji mantrowania w szkołach jogi, zarówno na żywo, jak i online.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści
decor