color circle

Ola Żelazo

Ola Żelazo

 

Pasjonatka aktywności fizycznej, nauczycielka jogi i pilatesu, instruktorka fitnessu oraz kulturystyki. Po wielu latach treningów fitnessowych i biegowych zatrzymała się i znalazła dla siebie idealne miejsce do dalszego rozwoju – jest to joga.

Regularna praktyka pozwala jej łapać równowagę między ciałem i umysłem, wyciszyć się i tak prowadzić praktykę, aby zadziałała prozdrowotnie i dodawała jak najwięcej energii.

Ola pokazuje, że odpowiednio dobrany trening jest dobry dla każdego, a ruch, wzmacnianie i rozciąganie to nieodłączne elementy naszego zdrowia, witalności i energii. Dzięki dbaniu o rozwój aktywności fizycznej i umysłowej czujemy się lepiej, opóźniamy efekty starzenia i rzadziej cierpimy z powodu bólów, które niestety przy dzisiejszym trybie życia doskwierają nam coraz częściej.

 

decor

Odkryj magię studia jogi online
teraz w promocji 57 zł za 3 mies.

Zacznij teraz. Anuluj kiedy chcesz! 
*cena przy wyborze pakietu 3 miesięcznego tylko do 01.10.2023

Ćwicz jak Ci wygodnie

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

600+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Olą w Studio PortalYogi

Ola w naszym Studio PortalYogi przygotowała dynamiczne sesje jogi na pośladki, nogi oraz mięśnie brzucha. Ola w przygotowanych praktykach pracuje również nad postawą. Równowaga towarzyszy nam każdego dnia, ale wbrew pozorom utrzymanie jej wcale nie jest takie proste. Z Olą popracujesz nad swoją postawą i nad zachowaniem równowagi w ciele i w umyśle.

Play
Ramiona
Play
Równowaga
Play
Mocne Mięśnie Brzucha
decor