color circle

Paula Radziszewska

Paula Radziszewska

 

Jej praktyka jogi to nieustanna nauka podejścia do świata i siebie z pełną akceptacją bycia cierpliwym i wyrozumiałym w stosunku do swojego ciała i umysłu. To odkrywanie swoich możliwości – zarówno tych fizycznych jak i mentalnych – poprzez szukanie formy ruchu której ciało i głowa potrzebują kiedy wchodzimy na matę.

Paula od 12 lat mieszka w Szkocji, gdzie od 2 lat naucza poprzez prowadzenie regularnych zajęć i warsztatów. Jest certyfikowanym przez Yoga Alliance nauczycielem Yogi Vinyasa, Yin i Acu Yin. Uczyła się pod okiem nauczycieli z Australii, Bali i Szkocji. Ukończyła również kurs “Neuroscience and Stress response to Yoga” dedykowany temu jak poprzez Jogę możemy radzić sobie ze stresem zarówno tym codziennym jak i nabytym poprzez różne traumy.

Paula pomaga przy zajęciach jogi dla osób wychodzących z uzależnień i zmagających się z zaburzeniem stresu pourazowego (PTSD). Uczy głównie Jogi Yin ukierunkowanej na filozofię medycyny chińskiej. Stara się by była to praktyka, która wniesie w życie coś więcej niż tylko ruch ciała. Wyciszenie i zadbanie o wiecznie zajęty myślami umysł i system nerwowy jest dla jej tak samo ważne – jeśli nawet nie ważniejsze!

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Paulą w Studio PortalYogi

Paula w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Joga na home office”, które pokaże Ci, że z praktyki jogi możesz korzystać każdego dnia, w każdych warunkach i bez użycia większych pomocy. W wyzwaniach „Relaks i odpuszczenie” oraz „Jesienne wieczory z Jogą” znajdziesz natomiast łagodne i spokojne praktyki jogi. Oprócz wyzwań, w naszym Studio znajdziesz także pojedyncze sesje jogi i medytacji z Paulą.

joga na dobranoc
Play
Medytacja wdzięczności
style jogi restoratywna
Play
Joga restoratywna
Paula okładka pod strone wzywania
Play
Praktyka Yin wzmacniająca nerki
decor