Balanse w jodze – Siła Vinyasy

Poczuj moc z jogą vinyasa! Przygotuj ciało oraz umysł do 4 zaawansowanych jogowych pozycji: Kruka, Tancerza, Pinchy i pozycji Rajskiego Ptaka. Zmierz się z wyzwaniem na macie, jednak bez presji. Baw się w najlepsze i odzyskaj wewnętrzny balans.

Czas trwania
8 lekcji
Poziom
Magdalena Janik
Nauczyciel
wzmocnisz ciało
wniesiesz praktykę na wyższy poziom
skonfrontujesz się ze strachem
zaufasz sobie!
wykonasz wymarzone pozycje
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Szczegóły wyzwania

To wyzwanie przygotowaliśmy dla Was wspólnie z Magdaleną Janik abyś ze wsparciem naszej społeczności PortalYogi, podczas wspólnego startu już 21.08. mógł/a wyruszyć w kolejną jogową przygodę!

Podczas 8 ponad godzinnych praktyk stopniowo przygotujesz się do wejścia w bardziej wymagające pozycje Kruka, Tancerza, Pinchy i Rajskiego ptaka.

Każda z nich będzie świetną okazją do wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni oraz zmobilizowania umysłu do podejmowania nowych wyzwań. Dowiesz się także, jak poczuć się pewniej ze swoim ciałem oraz zyskać większą świadomość drzemiących w Tobie możliwości. To wszystko na dwóch poziomach zaawansowania i w atmosferze pełnego wsparcia, by pomóc Ci rozwijać praktykę bezpiecznie oraz w Twoim własnym tempie.

Co znajdziesz w wyzwaniu balanse w jodze?

8 sesji jogi

długie, ponad godzinne sesje w nurcie Vinyasa flow przygotowujące do każdej z pozycji. Po 2 sesje na jedną pick-pose, na poziomie średnio-zaawansowanym, z łatwiejszymi wariantami lub zaawansowanym z finałem w pełnej pozycji

zaawansowane asany

w tych sesjach przygotujesz krok po kroku ciało do 4 pozycji: Kruka, Tancerza, Pinchy i Rajskiego ptaka. Co ważne! Wcale nie musisz wykonać tych asan 🙂 Tylko od Ciebie zależy, czy wolisz zatrzymać się w wariancie przygotowującym, czy wejść do pozycji w pełnym wariancie.

dobrą zabawę

Nie traktuj jednak tych sesji jako trudne wyzwanie, a raczej nowe doświadczenie, a wtedy odnajdziesz w tym morze zabawy i dobrego czasu! Bo jak wiemy, w jodze nie liczy się do końca cel, a droga.

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Podczas 8 ponad godzinnych praktyk stopniowo przygotujesz się do wejścia w pozycje. Na każdą pozycje przypadają 2 sesje – jedna w wariancie delikatniejszym i druga z pełnym wejściem w pozycje. Każda z nich będzie świetną okazją do wzmocnienia i wyrzeźbienia mięśni oraz zmobilizowania umysłu do podejmowania nowych wyzwań. Dowiesz się także, jak poczuć się pewniej ze swoim ciałem oraz zyskać większą świadomość drzemiących w Tobie możliwości.

Play
Tancerz
Play
Kruk
Play
Pincha

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor