color circle

Magdalena Janik

Magdalena Janik

 

Jest niemalże pewna, że w jej żyłach płynie cygańska krew, albo inna kosmiczna substancja, która wprawia ją w ciągły ruch! Aktualnie mieszka na Bali gdzie uczy jogi. Swoją przygodę z jogą zaczęła w wieku 23 lat. Praktykowała ot tak sobie, aby polepszyć kondycję fizyczną i bardziej się rozciągnąć. 

Bardzo szybko zorientowała się jednak, że joga to coś więcej niż tylko rozciąganie. Po pewnym czasie zaczęła rozumieć swoje ciało lepiej, zaczęła łączyć się z tym o czym nie miała pojęcia, że w niej istnieje. I właśnie ten powrót do siebie, połączenie się ze swoim ciałem, odkrywanie swojej fizyczności i duchowości na nowo jest dla niej najpiękniejszym aspektem praktykowania jogi.

Poza latami praktyki własnej ukończyła 3 kursy nauczycielskie certyfikowane przez międzynarodową organizację jogową Yoga Alliance. W sumie ponad 550 godzin nauk zwieńczonych certyfikatami. Jej filozofia zakłada nieustanne kształcenie się, zdobywanie wiedzy oraz poszerzanie horyzontów. Jak w powiedzeniu, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Magdalena nieustannie rozwija swoją jogową wiedzę, uczestnicząc w warsztatach, regularnie chodząc na zajęcia do światowej klasy nauczycieli na Bali oraz zgłębia tajniki medytacji.

Poza jogą kocha bieganie, surfing i górskie wędrówki. Mieszkając na Bali czas wolny spędza w wodzie łapiąc fale na swojej ukochanej desce surfingowej, a kiedy tylko może wyjeżdża w podróże – raz by medytować z buddyjskimi mnichami, innym razem by przejść się szlakami Himalajów czy zjeść najlepszą zupę na Tajwanie.

Jest zakochana w vinyasa yoga, uwielbia porządnie się zmęczyć na macie i lubi dać wycisk swoim uczniom. Jednak cardio to nie wszystko dlatego Magdalena przykłada ogromną wagę do poprawności wykonywania pozycji, do tego aby każdy czuł się w asanie dobrze, na tyle na ile pozwala ciało. Bez doprowadzania się do maximum, bez wystawiania ciało na ryzyko kontuzji, z uwagą skierowaną na oddech.

Ta dbałość o szczegóły doprowadziła ją do YIN jogi i jogi restoratywnej, które są dla niej nie mniej istotne niż vinyasa. Praktyka z Magdaleną to balans, uwaga, siła, koncentracja i troska o ciało.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 25,5 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Magdaleną w Studio PortalYogi

Magdalena w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Balanse w jodze”, idealne dla miłośników vinyasa jogi.
Podczas ośmiu ponad godzinnych praktyk stopniowo przygotujesz się do wejścia w pozycje kruka, tancerza, pinchy i rajskiego ptaka.
Wyzwanie jest odpowiednie dla osób, które mają za sobą doświadczenia w pracy z ciałem.

Play
Tancerz
Play
Kruk
Play
Pincha
decor