Joga na Stres

Poznaj proste i skuteczne ćwiczenia na stres. Mamy dla Ciebie techniki medytacyjne oraz oddechowe, dzięki którym zrelaksujesz się, poprawisz swoje zdrowie i opanujesz stres. Badania wskazują, że joga wycisza układ nerwowy i redukuje stres. Wystarczy 10-20 minut praktyki dziennie, aby czuć się pewniej i swobodniej w każdej sytuacji.

Czas trwania
5 sesji
Poziom
Techniki oddechowe
Sposoby na stres
Medytacje prowadzone
Relaksacyjne sesje jogi
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Zastanawiałeś się kiedyś, co stres robi z Twoim ciałem? Może odczuwasz go jako chroniczne bóle głowy i przyspieszony i nerwowy oddech. Być może masz problemy żołądkowe, pocą i trzęsą Ci się ręce, a głos się łamie. Być może potrzebujesz jogi na stres.

Gdy się długotrwale stresujesz, Twój organizm wytwarza nadmiar adrenaliny i kortyzolu. Mówiąc dokładniej, Twoje ciało się spina, żeby zapewnić Ci ochronę.

Chcesz przejąć kontrolę nad stresem i zacząć żyć pełnią życia? Poznaj techniki medytacyjne.

Zawartość planu na 5 dni
Joga na stres

Narzędzia do walki ze stresem

Pierwszego dnia poznasz narzędzia, z których skorzystasz w kolejnych dniach:

 • oddech (nauczysz się jak oddychać, bo wcale nie jest to takie oczywiste)
 • medytacja (gdzie, po co i jak medytować?)
 • joga (asany, flow pomagające opanować emocje, wyciszyć, uspokoić)

 

W kolejnych 4 dniach nauczysz się jak te narzędzia łączyć ze sobą, tak aby umieć z nich korzystać podczas każdego dnia.

Redukcja stresu

Podczas trwania wyzwania poznasz różne praktyki pomagające redukować poziom stresu.

Praktyka jogi wzmacnia Twój  układ nerwowy. Regularna praktyka jogi obniża poziom hormonów stresu oraz reguluje rytm serca.

Praktyka jogi jest skuteczną metodą w walce ze stresem, ponieważ ułatwia ona osiągnięcie równowagi emocjonalnej, pogłębia świadomość ciała i oddechu, usuwa zbędne napięcia oraz relaksuje.

Praktyki fizyczne i duchowe

W tym 5 dniowym programie użyjesz oddechu, jogi i medytacji, aby uspokoić ciało i umysł.

To tylko niejedne z wielu korzyści, jakie przyniosą Ci wybrane do wyzwania praktyki:

 • Dobry sen
 • Zmniejszone poziomy kortyzolu
 • Niższe ciśnienie krwi
 • Niższe tętno
 • Poczucie dobrego samopoczucia
 • Zredukowany niepokój i napięcie
 • Spowolniony proces starzenia

 

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Jeżeli pragniesz uspokoić swoje ciało i umysł, to to wyzwanie jest idealne dla Ciebie.
Pięć dni praktyki z naszymi doświadczonymi joginkami pokaże Ci różne sposoby radzenia sobie ze stresem i pomoże odnaleźć wewnętrzny spokój.

Play
Praktyka świadomego oddechu
Play
Utkata Konasana - nawiąż kontakt ze swoim ciałem
Play
Ustrasana - otwarcie czakry serca

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz samych medytacji dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 25,5 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor