Joga FUNkcjonalna

Joga funkcjonalna to połączenie starożytnej wiedzy jogi z najnowszymi osiągnięciami nauki. Twoje ciało zostało stworzone do ruchu. Ruch jest życiem! Każdy z nas ma do tego wielki potencjał, a my? – postanowiliśmy zostać mistrzami świata w siedzeniu. Zmieńmy to już dziś dzięki jodze funkcjonalnej.

Program joga funkcjonalna wykorzystuje oryginalne i niezwykle skuteczne ćwiczenia, które bazują na naturalnych wzorcach ruchowych. Te ćwiczenia działają na każdy mięsień w ciele, co przyczynia się do poprawy zdrowia i zwiększenia możliwości w codziennych aktywnościach fizycznych.

joga funkcjonalna. Podczas tych zajęć skupisz się na wzmocnieniu mięśni, które wpływają na zdrowie kręgosłupa, poprawiają postawę oraz kształtują piękną sylwetkę. Dzięki temu odzyskasz naturalny zakres ruchu w stawach. Ćwiczenia o charakterze dynamicznym wpłyną pozytywnie na Twój układ krwionośny. Dzięki wykorzystaniu naukowych zasad budowy treningu osiągniesz lepsze efekty.

Czas trwania
6 sesji
Poziom
podaruj sobie dobre samopoczucie
rozluźnij się i zrelaksuj
uśmierz ból pleców
zadbaj o siłę i mobilność
ćwicz nawet 3 minuty dziennie
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania joga funkcjonalna

Joga FUNkcjonalna to dawka pobudzających ćwiczeń ze szczyptą dobrego humoru. To mieszanka jogi terapeutycznej i asan, które są kontrą do siedzącego trybu życia. Daj się ponieś wiosennej energii i rozłóż matę do jogi.

W Studio PortalYogi znajdziesz sesje z jogą na co dzień prowadzone przez Kat Achtelik. To sekwencje bardzo prostych ćwiczeń z własnym ciężarem ciała, łączących jogę z dużą dawką dobrego humoru i zabawy. Jesteśmy pewni, że Kat zaraża swoją pozytywną energią nawet przez ekran Twojego komputera czy telefonu, a efekty jogi funkcjonalnej pojawią się dość szybko. 

Nie wiesz, czy to program dla Ciebie? Odpowiedz sobie na te pytania!

Czy odczuwasz ból pleców?

Joga funkcjonalna jest bardzo dobrym lekarstwem na ból pleców, pomaga zrzucić napięcia i wzmocnić mięśnie grzbietu

Czy masz siedzący tryb życia?

A gdyby tak obudzić i rozruszać swoje ciało w łagodny i przyjemny sposób?

Czy zależy Ci na zdrowiu?

Wystarczy kilka minut jogi na co dzień, aby poczuć różnicę, wystarczy kilkanaście, aby zadbać o zdrowie.

Zobacz, co Kat Achelik mówi o swoich sesjach

W Studio PortalYogi znajdziesz, aż 6 sesji jogi funkcjonalnej z Kat, od krótkich 3-minutowych, które zrobisz nawet w kuchni, aż po godzinne flow, kiedy znajdziesz więcej czasu.

Joga funkcjonalna
Play
Najczęściej słyszane zdanie dotyczące jogi, z którym sie nie zgadzasz?
joga funkcjonalna
Play
Co chcesz przekazać ucząc jogi?
Joga funkcjonalna
Play
Czy myślisz, że można rozpocząć praktykę ze studiem online?

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor