Obudź ciało i umysł

Odkryj spokój, radość oraz moc płynące z samoakceptacji i pełnego miłości kontaktu z własnym ciałem. Nasze wyzwanie Obudź ciało i umysł to wyzwalająca podróż w głąb siebie, podczas której otworzysz się na zmiany, nauczysz pracy z intencją i odzyskasz wewnętrzną równowagę.

Czas trwania
4 tygodnie
Poziom
Marta Bulik
Nauczyciel
Odzyskasz kontakt z ciałem
Zbudujesz świadomość siebie
Popracujesz nad samoakceptacją
Otworzysz się na zmianę
Przywrócisz wewnętrzną równowagę
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Marta Bulik - main LP snippet

Odkryj, czego potrzebuje Twoje ciało i naucz porozumiewać się z nim w jego języku! W ciągu czterech tygodni obudź ciało i umysł z pomocą odpowiednich asan, medytacji, ćwiczeń i sesji coachingowych, odkryjesz potencjał drzemiący w Twojej cielesności i nauczysz się wykorzystywać go do lepszego poznania siebie.

W pierwszym tygodniu wyzwania zbudujesz, wypełnioną miłością i zrozumieniem, świadomość własnego ciała. Przez następne trzy tygodnie: popracujesz nad akceptacją siebie i swoich jasnych oraz ciemnych stron, otworzysz się na swoje potrzeby oraz dowiesz się, jak wykorzystać moc intencji do wprowadzenia w życie zmian, które są zgodne z Twoim wewnętrznym głosem. A to wszystko w Twoim własnym tempie.

Zawartość planu na 4 tygodnie
Obudź ciało i umysł 

Praktyki fizyczne i duchowe

Praktyki jogi zawarte w tym wyzwaniu pomogą Ci holistycznie zatroszczyć się o ciało i ducha.

Medytacje natomiast pozwolą Ci się wyciszyć i odzyskać wewnętrzny balans.

Cały plan podzielony jest na 4 tygodnie:

 • Tydzień I: budowanie świadomości ciała
 • Tydzień II: praca z akceptacją siebie
 • Tydzień III: praca nad otwartością
 • Tydzień IV: praca z intencją

 

 

Mindfulness

Dowiesz się jak otworzyć ciało na zmiany i stworzyć dla nich przestrzeń.

Ciało jest domem dla Twojego umysłu i duszy.
Poprzez ciało otworzysz się na poznanie siebie oraz dostrzeżesz, co chciałbyś zmienić i co nowego wprowadzić do swojego życia.

W wyzwaniu: 

 • poznasz siebie
 • zbudujesz świadomość ciała i spojrzysz na siebie jako całość 
 • zauważysz wszystko to, co nie do końca Ci pasuję i nastawisz się na zmianę
 • poznasz swoje cele
 • sprawdzisz jak naprawdę się czujesz

 

Praca własna

Całe wyzwanie jest zbudowane na różnego rodzaju ćwiczeniach służących pracy własnej: jodze, medytacji, coachingach.

Właśnie dlatego przed rozpoczęciem wyzwania przygotuj dla siebie notatnik, w którym przez 4 tygodnie będziesz zapisywać swoje odczucia.

Będzie to pamiętnik z podróży powrotu do siebie – najlepiej więc zapisywać wszystko, co przyjdzie Ci do głowy.

Sesje coachingowe pomogą Ci zaakceptować siebie i swoje potrzeby.

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Wyzwanie „Obudź swoje ciało i umysł” łączy styl Vinyasa z medytacjami i coachingiem, które stanowią naturalne rozwinięcie praktyki.
Jeśli chcesz nauczyć się wsłuchiwać w potrzeby własnego ciała i ducha, to jest to miejsce dla Ciebie.

pozycja bogini - snippet marta bulik
Play
Pozycja Bogini
Bulik
Play
Medytacja Uzdrawiania
Bulik
Play
Pozycja Wojownika II

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Do PortalYogi zalogujesz się na dowolnym urządzeniu.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej, dostępnej na telefony Android i Apple.

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor