color circle

Marta Bulik

Marta Bulik

 

Marta jest certyfikowaną nauczycielką jogi, coachem wellness i embodiment facilitator. Posiada ponad 1000h szkoleń nauczycielskich odbytych w Indiach, na Bali i w Europie, zarówno z jogi, jak i z embodiment- głęboką pracą ze świadomością ciała (750h szkoleń w ramach Yoga Alliance & 250h Terapii Jogą).

Jej miłość do filozofii wellness zrodziła się 12 lat temu, gdy zmierzyła się z depresją wynikającą zarówno stratą mamy po wieloletniej walce z rakiem oraz doświadczeniu mobbingu w pracy. Joga i wellness pomogły jej w odzyskaniu równowagi oraz zrozumieniu siebie i własnych emocji. Przechodząc przez proces terapeutyczny i włączając do tego jogę, medytację, pracę z oddechem i inne holistyczne metody, otworzyła się na głęboką pracę z ciałem i emocjami.

Na co dzień mieszka i pracuje w Brukseli. Studiowała Dziennikarstwo oraz Latynoamerykanistykę na UJ i przez wiele lat pracowała w Komisji Europejskiej, Parlamencie Europejskim oraz wielu NGOs. Trzy lata temu zdecydowała się podążać za głosem serca i powołaniem.

Dziś dzieli się swoją wiedzą z innymi.

 

decor

Poznaj nasze Studio i ćwicz kiedy chcesz!
już od 25 zł za miesiąc.

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.
*cena przy wyborze subskrypcji 12 msc.

Ćwicz jak Ci wygodnie

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

600+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Martą w Studio PortalYogi

Marta w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Obudź swoje ciało i umysł”. Marta, mówiąc o ciele, traktuje je całościowo- jako dom dla Twojego umysłu i duszy. Całe wyzwanie jest zbudowane na różnego rodzaju ćwiczeniach służących pracy własnej: jodze, medytacji, coachingach. W Studio znajdziesz też kilka pojedynczych sesji z Martą.

pozycja bogini - snippet marta bulik
Play
Pozycja Bogini
Bulik
Play
Medytacja Uzdrawiania
Bulik
Play
Pozycja Wojownika II
decor