Stanie na Rękach

Aby stanąć na rękach, musisz konsekwentnie pokonać strach i regularnie praktykować, by osiągnąć balans i wytrzymałość! Potrzebujesz do tego dobrze zaplanowanej drogi. 14-dniowe Wyzwanie Stanie na Rękach to podróż do przełamania strachu i budowanie nawyku, by cały świat postawić dosłownie – do góry nogami.

Czas trwania
14 SESJI
Poziom
Magdalena Bałdys
Nauczyciel
Zbudowanie zaufania do siebie
Większa świadomość ciała
Wzmocnienie wytrzymałości
Balans ciała i ducha
Większa energia
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Kruk Joga. PortalYogi. Magdalena Bałdys

Droga do stania na rękach jest procesem, który potrafi zająć nawet kilka miesięcy.

14-dniowa ścieżka, którą przygotowała dla Ciebie joginka Magdalena Bałdys, wskazuje,  jak pracować nad siłą, równowagą i poszczególnymi asanami, by krok po kroku osiągnąć pogłębioną świadomość swojego ciała, zaufanie do samego siebie oraz – w końcu – stanąć na rękach.

Co ważne, ma niesamowite zalety dla naszej postawy, równowagi, siły i elastyczności. Stanie do góry nogami powoduje przepływ krwi do głowy, dając odnowioną energię oraz poczucie spokoju. W wyzwaniu popracujesz nad ramionami, nadgarstkami, obręczą barkową, brzuchem, nogami i pośladkami.

Zawartość planu na 14 dni
Stanie na rękach

Praktyki wzmacniające ciało

W tym dwutygodniowym planie znajdziesz 14 sesji, które krok po kroku przygotują Cię do wielkiego finału, jakim jest stanie na rękach.

Do wykonania tej pozycji niezbędne jest wzmocnienie całego ciała.
Dlatego w planie znajdziesz sesje na wzmocnienie wszystkich partii ciała, zaczynając od rąk i ramion, przez mocny brzuch, a kończąc na nogach i pośladkach.

 

 

Pozycje balansowe

Oprócz sesji wzmacniających w planie znajdziesz też praktyki na:

  • równowagę i balans
  • rozciąganie i rozluźnienie
  • świadomość całego ciała

Pomoże to w zbudowaniu pewności w balansowaniu i nauczy poszukiwania swojego środka ciężkości, co jest niezwykle ważne w staniu na rękach.

 

3 x długie flow

Na samym końcu wyzwania czeka Cię długie flow.
Te trzy sesje doprowadzą Cię do Adho Mukha Vrksasany, czyli pozycji Stania na rękach.

Będzie to prawdziwy sprawdzian siły i wytrzymałości.

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Stanie na rękach to jedna z najbardziej wymagających pozycji balansowych w jodze.
Jest to asana, która wymaga siły, stabilności, ale też dużej śmiałości, żeby zakorzenić się dłońmi w podłożu i utrzymać na nich ciężar całego ciała.
Jeżeli Adho Mukha Vrksasana od zawsze była Twoim marzeniem, to to wyzwanie będzie idealne dla Ciebie!

Stanie_na_rekach
Play
Przygotowanie do stania na rękach
Play
Stanie na rękach - pozycje balansowe

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor