color circle

Magdalena Bałdys

Magdalena Bałdys

Yoga specialist i nauczycielka w Studio PortalYogi

Twórczyni i strażniczka jakości treści w portalu, anioł stróż społeczności. Odpowiedzialna za opiekę nad naszym jogicznym plemieniem, wysyła newslettery pełne wiedzy i motywacji do klientów, układa Plany Praktyki Jogi na każdy miesiąc. Opiekuje się blogiem i prowadzi firmowy podcast. Z wykształcenia mgr inż. architekt, w obecnej pracy wykorzystuje umiejętności planowania, skłonność do porządkowania przestrzeni i wrażliwość estetyczną.

Praktyk uzdrawiania pranicznego, certyfikowana nauczycielka jogi w międzynarodowym standardzie Yoga Alliance jako RYT200 (Registered Yoga Teacher) w stylach hatha/vinyasa + Yin Joga. W Polsce posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha joga (kurs pod kierunkiem Janusza Szopy).

Praktykuje jogę z przerwami od urodzenia, regularnie od 2009. Uczy od 2014 roku. Pierwotnie joga była dla niej narzędziem do rehabilitacji wrodzonej wady biodra. Od 2021 praktykuje uzdrawianie praniczne, które pomaga jej wykorzystać umiejętności wyczuwania i kierowania życiową energią (praną) nabyte w wieloletniej praktyce jogi.

Pisanie to jej druga natura. Kocha tworzyć: od biżuterii przez perfumy z olejków eterycznych po ceramikę. Poszukiwaczka prawdy – samodzielne studiuje Tradycyjną Medycynę Chińską, Ajurwedę i inne holistyczne systemy uzdrawiania człowieka. Wśród jej wieloletnich pasji można też wymienić: żeglarstwo, grzybobranie, jazdę konną, łyżwiarstwo, taniec.

 

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Magdaleną w Studio PortalYogi

Magdalena w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Stanie na rękach”, czyli przygotowanie do jednej z najbardziej wymagających pozycji balansowych w jodze, oraz „Obudź w sobie jogina”. To drugie jest zaprojektowane specjalnie dla osób, które dopiero zaczynają swoją jogową przygodę. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też kilka pojedynczych sesji jogi i pranajamy z Magdaleną.

Play
Sesja na świadomość stóp
Play
Sesja redukująca napięcie w biodrach
Play
Wzmocnij ręce, barki i dłonie
decor