Wyzwanie startuje za
00
dni
00
godzin
00
minut
00
sekund

Ulga dla kręgosłupa

Zapraszamy Cię do wyjątkowego tygodniowego wyzwania “Ulga dla kręgosłupa. Joga na ratunek plecom”. Wyzwanie obejmuje 7 sesji prowadzonych przez Adama Ślęczka w nurcie jogi Iyengara, skoncentrowanych na różnych odcinkach kręgosłupa. Sesje pomogą wzmocnić plecy, poprawić elastyczność kręgosłupa oraz poprawić postawę Twojego ciała..
Podczas praktyki wzmocnisz mięśnie posturalne i poprawisz elastyczność. Sesje trwają od 20 minut do godziny, więc z łatwością znajdziesz czas na codzienną praktykę.

Czas trwania
7 dni
Poziom
Adam Ślęczek
Nauczyciel
Aż 7 sesji jogi dla kręgosłupa
Zredukujesz ból i napięcia w plecach
Poranne i wieczorne sesje jogi
Poczujesz większą swobodę ruchu
Wzmocnisz mięśnie posturalne
decor

Dołącz do Wyzwania oraz

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu!

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Joga na ratunek plecom to projekt składający się z 7 sesji jogi metodą Iyengara, które pomogą Ci zadbać o zdrowie i elastyczność Twojego kręgosłupa.

Przygotowane zostały z myślą o każdym, niezależnie od stopnia zaawansowania jogą. Przydadzą się zarówno osobom pracującym dużo przy biurku, które czują sztywność pleców, czują, że się garbią i odczuwają ból i napięcie. A także dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, ale czują, że zbyt mało pracują nad elastycznością kręgosłupa.

W wyzwaniu znajdziesz zarówno poranne i wieczorne sesje jogi, jak i jogę dla barków, szyi i klatki piersiowej, a także sesje wspierające dolne odcinki kręgosłupa, w tym biodra i miednicę.

Co znajdziesz w wyzwaniu Ulga dla kręgosłupa?

7 sesji jogi

W wyzwaniu czekają na Ciebie sesje na „rozruszanie” kręgosłupa, dzięki którym wzmocnisz mięśnie posturalne i poprawisz elastyczność kręgosłupa.

ulga dla pleców

Przygotowaliśmy dla Ciebie sesje, które przyniosą ulgę i rozluźnienie poszczególnym odcinkom kręgosłupa – od szyi i barków, po odcinek piersiowy i lędźwiowy oraz biodra. Poczujesz więcej luzu i swobody w ciele.

wzmocnienie i stabilizacja

W wyzwaniu wykonasz wiele pozycji, które wzmocnią Twoje plecy, ramiona i brzuch, by poprawić Twoją postawę ciała i wspierać zdrową postawę każdego dnia!

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Wyzwanie składa się z 7 sesji jogi prowadzonych w nurcie jogi Iyengara. Ich celem jest przede wszystkim przyniesienie ulgi Twoim pleców. Poszczególne sesje są przemyślane tak, by wzmocnić Twoje mięśnie posturalne, w tym nie tylko plecy, ale też brzuch, czy ramiona. A jednocześnie rozluźnić i poprawić elastyczność kręgosłupa. Sesje możesz powtarzać w kolejnych tygodniach, by wzmocnić efekt.

Play
Barki, szyja, klatka piersiowa
Play
Ulga dla kręgosłupa
Play
Sesja na odcinek lędźwiowy
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor