color circle

Adam Ślęczek

Adam Ślęczek

Jest  założycielem szkoły jogi Joga u źródeł, którą prowadzi na terenie Ziemi Kłodzkiej. Z wykształcenia jest psychologiem. Adam jest dyplomowanym nauczycielem jogi metodą B.K.S. Iyengara oraz absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Psychosomatyczne Praktyki Jogi.

Oprócz bycia nauczycielem, jest wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim oraz na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie szkoli studentów w technicznych aspektach asan. Adam praktykuje jogę od 2009 roku, naucza od 2011.

Obok jogi jego największą pasją jest muzyka oraz psychologia. Ciągle inspirują go metody pracy z ciałem oparte na analizie bioenergetycznej Alexandra Lowena. Kocha grę na instrumentach etnicznych. Jest twórcą projektu Surya Symphony, w którym używa mis tybetańskich, gongów oraz innych i instrumentów archaicznych do terapii i profilaktyki zdrowia. Adam kocha podróże.

Sesje jogi z Adamem w Studio PortalYogi

Adam w naszym Studio PortalYogi przygotował wyzwania takie jak „11-dniowa Droga Do Szpagatu”, „Joga dla facetów”, czy też „30 dniowy wstęp do Jogi”, który będzie idealny, gdy właśnie rozpoczynasz swoją przygodę z jogą.
Oprócz wyzwań, w naszym Studio znajdziesz również wiele pojedynczych sesji jogi z Adamem.

Play
Utthan Pristhasana – Pozycja Jaszczurki
Play
Nauka Asan - Pozycje Stojące
Play
Jak wykonać pozycję Vasisthasana?
decor