Weź Rozbieg z Jogą

Wynieś swoje treningi na wyższy poziom z 12-dniowym programem łączącym jogę z bieganiem.Popraw swoje wyniki i zadbaj o ciało oraz umysł przy wsparciu prawdziwych profesjonalistów: mistrza Polski w biegach górskich Marcina Świerca oraz doświadczonej nauczycielki jogi Justyny Jaworskiej.

Czas trwania
12 SESJI
Poziom
Justyna Traczyk
Nauczyciel
Wzmocnisz i rozciągniesz ciało
Poprawisz swoje biegowe wyniki
Zregenerujesz się szybciej po treningu
Zminimalizujesz ryzyko kontuzji
Zrelaksujesz zmęczone mięśnie
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Joga dla biegaczy Asany

Weź Rozbieg z Jogą to 12 dni, podczas których dowiesz sięjak praktykować jogę dla biegaczy, by osiągać spektakularne efekty i zabezpieczyć się przed kontuzjami.

Poznasz asany, które są kluczowe w treningu biegowym zwłaszcza na etapie rozgrzewki oraz rozciągania mięśni po treningu. My gwarantujemy, że joga świetnie uzupełni Twoje biegowe treningi nawet jeśli nie są one przygotowaniami do maratonu.

To wyzwanie to Twoja indywidualna praca, a kilometry ustalasz samodzielnie. Jeśli dopiero zaczynasz zacznij od drobnych przebieżek, jeśli jesteś zaawansowanym biegaczem wystartuj ze swoim codziennym treningiem i połącz go z praktyką jogi dla biegaczy.

To wyzwanie zmiany Twoich nawyków oraz poprawienia biegowych wyników!

Zawartość planu na 12 dni
Weź rozbieg z jogą

12 lekcji

W ciągu dwunastu dni wyzwania nauczysz się, jak efektywnie łączyć jogę z bieganiem.

W planie znajdą się sesje trwające od 15 do 45 minut.

Poznasz asany, które są kluczowe w treningu biegowym zwłaszcza na etapie rozgrzewki oraz rozciągania mięśni po treningu.
W dni biegowe znajdziesz więc sesje rozgrzewkowe jak i pobiegowe.

 

Rozciąganie

Poznasz asany, z którymi rozciągniesz całe ciało i wyciszysz się po treningu.

Zapoznasz się z takimi pozycjami jak:

 • Trikonasana i Parivrtta Trikonasana
 • Viparita Karani
 • Adho Mukha Svanasana
 • Parivrtta Parsvakonasana
 • Navasana
 • Marichyasana
 • Chaturanga Dandasana, Kumbhakasana
 • Balasana

 

Regeneracja

Przy każdej aktywności fizycznej bardzo dużą rolę odgrywa regeneracja.

W wyzwaniu znajdziesz więc również długie, regenerujące sesje jogi na dni bez biegania.

Stanowią one doskonałe uzupełnienie dni biegowych w Twoim planie treningowym.

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

W tym wyzwaniu poznasz szeroki wachlarz asan na rozgrzewkę, które pomogą Ci biegać szybciej, z mniejszą ilością kontuzji, oraz na rozluźnienie – wspierających regenerację.
Będzie to doskonałe uzupełnienie Twoich treningów.

Play
Rozgrzewka przed wyjściem z domu
Play
Rozciąganie po treningu
Play
Rozgrzewka przed samym biegiem

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor