color circle

Justyna Traczyk

Justyna Traczyk

 

Od blisko 20 lat praktykuje i szerzy holistyczne podejście do jogi, jako sposób na zaopiekowanie się sobą oraz jako system wartości kształtujących zaangażowanie i odpowiedzialność wobec siebie i świata. Kocha outdoor, proste życie w górach, wspinanie i odnajdywanie miejsc wolnych od działań człowieka.

Organizuje spotkania dla kobiet, w których rozmowa, ruch i bycie blisko natury pozwalają odkrywać indywidualną i wspólną siłę. Wierzy w społeczność i to, że ludzie o podobnym systemie wartości mają ogromną moc i możliwość niesienia zmian. Na przestrzeni lat uczyła jogi, uważności i prowadziła warsztaty dla kobiet w różnych częściach świata. Obecnie opiekuje się własnym miejscem w Warszawie, zorganizowała też kilkadziesiąt wyjazdów łączących jogę i czas blisko natury.

Pomagała odzyskiwać poczucie bezpieczeństwa w swoim ciele nastolatkom, pacjentkom onkologicznym oraz kobietom osadzonym w areszcie. Regularnie kształci się w Indiach, edukuje w temacie holistycznego zdrowia kobiet, zgłębia też podejście uwzględniające doświadczenie traumy, tej indywidualnej, systemowej oraz środowiskowej. Od lat angażuje się we współprace i inicjatywy z ludźmi i markami promującymi lokalność, ekologiczną odpowiedzialność i zrównoważony rozwój.

Jest nauczycielką Ashtanga Yogi autoryzowaną przez KPJAYI w Mysore. Obecnie nad jej praktyką czuwa Sharmila Desai. Od 2006 roku uczy się w Indiach, w Mysore i Morjim.
Jest terapeutką mięśni dna miednicy wg metody BEBO. Ukończyła kanadyjską szkołę on-line i kontynuuje edukację w nurcie Trauma Informed. W praktyce jogi szuka głębokiego spokoju, równowagi oraz uważności, które przenosi do innych obszarów swojego życia.

Więcej: www.justynajaworska.com

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Justyną w Studio PortalYogi

Justyna w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie dla biegaczy „Weź rozbieg z jogą” – to 12 dni, podczas których dowiesz się jak skutecznie łączyć jogę z bieganiem, by osiągać spektakularne efekty i zabezpieczyć się przed kontuzjami. Dla chcących oczyścić ciało i poczuć w nim lekkość idealny będzie przygotowany przez Justynę 7-dniowy „Detoks z Jogą” oraz wyzwanie „Oczyszczanie z jogą”. Oprócz wyzwań znajdziesz również wiele pojedynczych sesji jogi i medytacji z Justyną.

medytacja dla początkujących
Play
Medytacja oddechu
Play
Oczyszczające Flow
Play
Emocje
decor