Oczyszczenie Duszy, Ciała i Umysłu

7 dni, dzięki którym osiągniesz oczyszczenie duszy, ciała i umysłu z doświadczeń ostatnich miesięcy, dni lub lat.. Uporządkujesz siebie:) Wyzwanie to świetna okazja, by poznać siebie, swoje motywacje i oczyścisz z napięć. Nauczysz się być tu i teraz, wyciszysz się oraz zregenerujesz. Podaruj sobie ten czas! Czas na joga detoks!

Czas trwania
7 dni
Poziom
Eli Wierkowska
Nauczyciel
Uwolnisz się od napięć
Odzyskasz wewnętrzną równowagę
Staniesz się bardziej obecny
Poczujesz przypływ wewnętrznej mocy
Zregenerujesz się i wyciszysz
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

oczyszczanie

Każdy z 7 dni, to jeden z etapów poświęcony uwolnieniu oraz uzdrowieniu konkretnego obszaru w Twoim ciele i związanych z nim emocji. Wykorzystaj ten czas na odkrycie siebie – od stóp do głów! W tym wyzwaniu chcemy przede wszystkim oczyścić głowę, a niezbędnym narzędziem do tej pracy będzie nasze ciało.

Na każdym etapów dowiesz się, jak z pomocą odpowiednio dobranych asan, ćwiczeń oddechowych i medytacji osiągnąć oczyszczenie duszy, ciała i umysłu z tego, co Ci nie służy. Każdego dnia otrzymasz wsparcie w pracy nad konkretnym miejscem, którego oczyszczenie przyniesie Ci ulgę.

Zawartość planu na 7 dni
Oczyszczenie Duszy, Ciała i Umysłu 

Ćwiczenia oddechowe

Podczas sesji będziesz sprawdzać jakość swojego oddechu, który jest synonimem jakości Twojego życia.

Poświęcisz mu bardzo dużo uwagi i nauczysz się, jak oddychać jak najbardziej świadomie.

Medytacja

Ostatniego dnia wyzwania zostaniesz zabrany w świat medytacji.
Popraktykujesz bycie tu i teraz.

Medytacja to wymagające narzędzie, z którym tak trudno jest czasem pracować na co dzień.

Nauczysz się jak:

  • być ze sobą w spokoju tu i teraz
  • wyhamować
  • nie spieszyć się
  • korzystać z każdej chwili świadomie

 

Mindfulness

Aby oczyścić naszą głowę, niezbędne jest do tego nasze ciało.

Poza samą praktyką zrozumiesz, jak ważne są inne elementy, takie jak sen, dobre odżywianie, czy prawidłowe nawodnienie.

W ciągu tego tygodnia na pewno poczujesz przypływ nowej, świeżej energii.

 

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

7 dni, 7 obszarów, 7 kroków do oczyszczenia.
Przez ten tydzień odnajdziesz w swoim ciele przestrzeń na wyhamowanie i uświadomienie sobie wszystkiego tego, za co powinieneś być w swoim życiu wdzięczny.
Kolejnych sześć sesji tego wyzwania przygotuje Cię do finału – kompletnego detoksu.

Play
Wyhamowanie i Połączenie
Play
Nowe Otwarcie
Play
Kompletny Detoks

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

  • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

  • TV
  • TABLET
  • SMARTFON
  • LAPTOP

Do PortalYogi zalogujesz się na dowolnym urządzeniu.

Dodatkowo otrzymasz dostęp do dedykowanej aplikacji mobilnej, dostępnej na telefony Android i Apple.

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor