color circle

Eli Wierkowska

Eli Wierkowska

 

Żyje jogą, pozwalając by nauka jaka z niej płynie przenikała całą jej codzienność. Praktyka zmieniła bardzo wiele w jej życiu: wybory, sposób myślenia o sobie, innych oraz o świecie. Fascynuje ją ciągły proces uczenia się i zdobywania doświadczenia w nowych obszarach związanych z pogłębianiem świadomości.

Miała okazję uczyć się u genialnych nauczycieli w Polsce, Indiach, Anglii, USA, Hiszpanii, Portugalii, itd. Praktykowała takimi metodami jak: Vinyasa, Ashtanga Yoga, Iyengar, Yin Yoga, Acro, Rocket Yoga, Tantra i Kundalini Yoga. Ukończyła kursy masażu opartego na meridianach oraz terapeutyczny masaż punktów spustowych jak i trening jogi śmiechem. Często łączy praktykę z holistycznymi założeniami Medycyny Chińskiej i Ajurwedy.

Każdy z tych etapów był bardzo ważny, miał większy lub mniejszy wpływ na jej dzisiejsze podejście do nauczania. Styl w jakim naucza, to pewnego rodzaju ewoluująca hybryda: połączenie kilkunastoletniego doświadczenia praktyki własnej z wiedzą zdobytą podczas uczenia się od innych nauczycieli. To wszystko nie zapominając o dużej dawce radości i wolności na macie!

O byciu Nauczycielem mówi: “Możliwość nauczania to prawdziwa radość i magia, która sprawia że jestem codziennie wdzięczna za ten przywilej.:

Eli mieszkam (jeśli nie podróżuje) na ukochanej wsi pod Warszawą, jest założycielką NOMAD YOGA HOUSE, obecnie bez stacjonarnego studia, ale z niezapomnianymi wyjazdami dla ducha, ciała i umysłu.

Prywatnie Eli jest miłośniczką dobrej czarnej kawy, ciepłych zup, motoryzacji, w ostatnim czasie jestem pochłonięta tworzeniem lokalnego ogrodu warzywnego.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 25,5 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Eli w Studio PortalYogi

Eli w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Oczyszczenie Duszy, Ciała i Umysłu”. Przez 7 dni jego trwania odnajdziesz w swoim ciele przestrzeń na wyhamowanie i uświadomienie sobie wszystkiego tego, za co powinieneś być w swoim życiu wdzięczny. Gwarantujemy Ci, że poczujesz napływ nowej, świeżej energii. Oprócz tego, w naszym Studio znajdziesz też inne pojedyncze sesje z Eli.

Play
Wyhamowanie i Połączenie
Play
Nowe Otwarcie
Play
Kompletny Detoks
decor