Przebudzenie – 5 żywiołów

Poznaj moc 5 żywiołów i przebudź swoje JA. Nasze wyzwanie pomoże Ci odnaleźć wewnętrzną równowagę, pogłębić świadomość ciała i lepiej zarządzać swoją energią. W ciągu 7 dni zaprosisz do swojego życia zdrowie, radość i spokój!

Czas trwania
7 dni
Poziom
Kacper Matuszewski
Nauczyciel
Odzyskasz wewnętrzną równowagę
Wzmocnisz i rozciągniesz mięśnie
Pogłębisz świadomość ciała
Rozbudzisz w sobie moc
Odnajdziesz radość i harmonię
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Szczegóły wyzwania

Portal Yogi Joga pytania

W ciągu 7 dni dowiesz się, w jaki sposób pracować z
5 żywiołami i jak z ich pomocą rozwinąć swój duchowy potencjał, rozciągnąć i wzmocnić mięśnie oraz bardziej świadomie się poruszać.
Każdy żywioł odpowiedzialny jest za inne struktury w ciele, z którymi będziesz pracować:
– Ziemia to uziemienie i uspokojenie.
– Woda zapewnia zdolność przystosowania się i bezinteresownego działania.
– Ogień to energia metabolizmu.
– Powietrze jest odpowiedzialne za cały ruch, w tym kurczenie i rozciąganie.
– Przestrzeń to źródło intuicji i mądrości.

Zawartość planu na 7 dni
Przebudzenie – 5 żywiołów 

Praca z pięcioma żywiołami

Według filozofii jogi świat materialny składa się z 5 elementów: ziemi, wody, ognia, powietrza i przestrzeni.

Każdy z 5 dni wyzwania poświęcony jest kolejno 5 żywiołom.

Głębsze poznanie każdego z elementów umożliwią Ci dedykowane:

 • wizualizacje
 • mantry
 • praktyka asan
 • pranajama
 • medytacja
 • relaks

 

40-50 minutowe sesje jogi

Każdego dnia będziesz mógł doświadczyć długiej, 50-minutowej sesji jogi.

Przez 7 kolejnych dni nauczysz się czerpać siłę i równowagę z żywiołów: Ziemi, Wody, Ognia, Powietrza i Przestrzeni.

W każdym dniu znajdziesz też dodatkowo opisane ćwiczenie, które pozwoli Ci pracować nad danym żywiołem nie tylko w trakcie trwania wyzwania, ale też na co dzień.

 

Nauka sekwencji Powitania Słońca

Siódmego dnia wyzwania znajdziesz przewodnik krok po kroku, dzięki któremu nauczysz się różnych wariantów najbardziej znanej sekwencji w jodze: Powitania Słońca.

Jest to bardzo popularna sekwencja, która uwalnia całą Twoją dzienną energię wzdłuż kręgosłupa.

Powitanie Słońca stanowi bardzo dobre przygotowanie do głębszej, bardziej precyzyjnej i dłuższej praktyki poszczególnych asan. Pogłębia i wydłuża oddech, wyrabiając w Tobie siłę i wytrzymałość.

 

Zobacz, jakie sesje jogi czekają na Ciebie w wyzwaniu

Wyzwanie, które przygotował dla Ciebie Kacper na pewno pomoże Ci bardziej zrozumieć prawa przyrody.
Nauczysz się, jak wykorzystać jogę do osiągnięcia większego zdrowia, mocy, wiedzy, mądrości i szczęścia.

Play
Rozbudź swój wewnętrzny ogień
Play
Żywioł Wody - oczyszczenie i transformacja
Play
Praktyka na uziemienie i równowagę
Play
Pobudzenie czakry serca i gardła
Play
Praktyka żywiołu przestrzeni

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor