color circle

Kacper Matuszewski

Kacper Matuszewski

Community Manager w PortalYogi

Opiekun Grupy PortalYogi i całej naszej jogicznej społeczności. Odpowiada na pytania w grupie, prowadzi spotkania na żywo, medytacje oraz nagrywa materiały na PortalYogi Podcast. Kacper z racji swojego jogicznego wykształcenia i doświadczenia jest również naszym doradcą odnośnie zaleceń i przeciwskazań w praktyce. To nasz jogowy, przyjazny duszek, który swoją pasję do kultury, filozofii, religii, rozwoju i różnych form aktywności przekazuje naszym Joginiom i Joginom.

Jako nauczyciel jogi, w swojej edukacji zdobył tytuł nauczyciela Yogi i Yoga terapii, nauczyciela medytacji BBM, nauczyciela Yogi w ciąży i połogu, oraz ukończył wiele kursów specjalistycznych pogłębiających jego wiedzę i umiejętności pracy z ludźmi na wielu płaszczyznach. Na ten moment ma ukończone ponad 800h certyfikowanych kursów nauczycielskich Yogi i tyle samo innych aktywności ruchowych między innymi międzynarodowy kurs trenera personalnego II stopnia.

Prywatnie Kacper uwielbia wszelkie sporty wodne, od pływania , przez żeglarstwo, nurkowanie, po Surfing, w którym odnajduje absolutne spełnienie i wolność. Jego pasja do sportów wodnych oraz pracy z ludźmi, zaowocowała powstaniem praktyki medytacyjnej „OceanMinded meditation”, która otwiera umysł na kontakt z elementem wody. Kacper aktywnie działa w organizacjach wspierających i walczących o prawa zwierząt na całym świecie. Obecnie rezyduje w Gdyni, gdzie na codzień ze swoją partnerką prowadzi zajęcia i szkolenia w ich studio „SMU Yoga”.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Kacprem w Studio PortalYogi

Kacper w naszym Studio PortalYogi przygotował wyzwanie „Joga dla każdego”. W projekcie Kacpra wzięło udział 4 wyjątkowych joginów praktykujących na co dzień z Portalem. Wyzwanie pokazuje, że droga do regularnej praktyki nie musi być wcale trudna.
Dziełem Kacpra jest również wyzwanie „Przebudzenie – 5 żywiołów”. Dzięki niemu odnajdziesz wewnętrzną równowagę, pogłębisz świadomość ciała i zaczniesz lepiej zarządzać swoją energią.
Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też wiele pojedynczych sesji jogi i medytacji z Kacprem.

Play
Wieczorne wyciszenie – regeneracja i relaks
Play
Usuń napięcia z ciała – joga dla spinaczy
Play
Joga na poranek - zacznij dobrze dzień
decor