color circle

Agnieszka Bera

Agnieszka Bera

 

Agnieszka specjalizuje się w pracy z energią – jest doświadczoną, empatyczną i charyzmatyczną nauczycielką jogi kundalini, twórczynią klimatycznego miejsca w sieci AgaYoga. Jest autorką pierwszej polskiej książki o czakrach „Podróż po czakrach” i twórczynią kursu online dającego kompleksową wiedzę o pracy z czakrami.

Sama praktykuje od ponad 20 lat, a wiedzę przekazuje od ponad 15. Agnieszka urodziła się w Polsce i tu mieszkała do ukończenia studiów Jako instruktor posiada ponad 500 godzin nauczycielskiego kursu jogi (Yoga Alliance). Jest certyfikowaną przez Kundalini Research Institute i Yoga Alliance nauczycielką kundalini jogi. Posiada także kwalifikacje nauczycielki yin jogi i instruktorki pilates (STOTT Pilates) oraz wiele kursów dla nauczycieli jogi w ciąży i po ciąży.

Jak sama mówi: Moja praktyka jogi nie ogranicza się tylko do godzinnej sesji na macie. Życie w stylu Yogi Life Style to pełne zaangażowanie przez 24 godziny na dobę. Takie życie wybrałam – to jest moja droga.

Drugą pasją Agnieszki jest praca z kobietami w ciąży. Agnieszką jest certyfikowaną doulą, prowadzi też zajęcia jogi prenatalnej oraz jogi po porodzie. Uczy również przyszłych nauczycieli jogi prenatalnej. Stworzyła markę Cztery Trymestry, aby szerzyć wiedzę o holistycznym podejściu do ciąży. 

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Agnieszką w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi znajdziecie zarówno relaksacyjne jak i wzmacniające praktyki z Agnieszką. Zapozna Was również z 5-cioma Rytuałami Tybetańskimi. Sesję z Agnieszką znajdziecie również w wyzwaniu „Zmień swoje życie z jogą”, gdzie zabierze Was w podróż po jodze kundalini i hatha jodze.

style jogi yin
Play
Rozbudzenie
style jogi kundalini
Play
Joga prenetalna
Play
Otwarcie Czakry Serca
decor