color circle

Basia Lipska-Larsen

Basia Lipska-Larsen

 

Basia była jedną z pierwszych nauczycielek w Studio PortalYogi, gdzie prowadzi zajęcia z wstępem do jogi oraz Ashtangę. Basia jest rozchwytywaną nauczycielką Ashtangi. Już od ponad dekady pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie oraz szkoli przyszłych nauczycieli.

Urodziła się w Polsce, ale większość życia spędziła za granicą – w Azji i Kanadzie, by w końcu osiąść w Norwegii. Tam też założyła rodzinę, a swojego męża Norwega poznała właśnie dzięki jodze.

Co podkreśla na każdym kroku – joga absolutnie odmieniła jej podejście do życia i samej siebie, wyrwała ją ze szponów stresu, ciągłego przemęczenia i niskiej samooceny. Teraz joga pomaga jej zachować optymizm, spokój, balans oraz zdrowie.

Obecnie Basia zajmuje się głównie nauczaniem entuzjastów oraz nauczycieli jogi z całego świata. Organizuje kursy i obozy treningowe w takich zakątkach globu jak Kostaryka, indyjskie Goa, ale także coraz częściej w Polsce – miejsca jednak trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

 

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Basią w Studio PortalYogi

Basia w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwania „30 dni z jogą”, „5 dni do mostka” oraz „Pierwsze kroki w Jodze”. Ten wstęp do jogi w kilku prostych sesjach wprowadzi Cię w podstawy samodzielnej i bezpiecznej praktyki jogi. Oprócz wyzwań, w naszym Studio znajdziesz ponad 40 pojedynczych sesji ashtanga i vinyasa jogi z Basią.

Play
Ashtanga - II seria (fragment)
Play
Joga na płaski brzuch
Play
Rozbudź Ciało i Umysł
decor