color circle

Dorota Kobos

Dorota Kobos

 

Jest dyplomowaną instruktorką hatha jogi wg metody B.K.S. Iyengara ze stopniem Junior Intermediate III. Jest malarką i graficzką. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi z tytułem magistra.

Praktykę jogi rozpoczęła w 2002 roku. Od tamtej pory regularnie uczestniczy w wielu warsztatach hatha jogi, prowadzonych w kraju i zagranicą, także w Hiszpanii, Indiach, w Instytucie B.K.S Iyengara RIMYI w Pune oraz w Australii.

Świat widzi w plamach barwnych, dlatego maluje go i zwiedza. Tworzenie jest dla niej sposobem na zobrazowanie procesu wewnętrznego wzrastania.

Wraz z naturą artysty łączy osobowość duchowego wędrownika, filozofa, którego rozwija praktykując jogę. Wierzy w mądre integrowanie ruchu ciała, oddechu wraz z żywą i szczerą obserwacją nieustannie zmieniających się stanów naszego umysłu i naszych odczuć. Wierzy również, że świadoma integracja ciała, oddechu i umysłu pozwala nam być postępowym w naszym życiu.

Jej największą inspiracją jest życie – duchowa podróż, w której ciągle na nowo odkrywa, kim naprawdę jest.

doświadczoną nauczycielką jogi metodą Iyengara

Sesje jogi z Dorotą w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi Dorota przygotowała sesje w stylu jogi Iyengara.
Zadowolą one zarówno miłośników porannych praktyk na rozruch, jak i głębokiego wyciszenia.
Z Dorotą w bezpieczny sposób przyswoisz sobie także ćwiczenia, które doprowadzą Cię krok po kroku do trudniejszych asan, jak np. pozycji stania na głowie.

Play
Chaturanga dandasana
Play
Purna Utkatasana
Play
Purna Utkatasana
decor