color circle

Dorota Lipczyńska

Dorota Lipczyńska

 

 

Jest certyfikowanym nauczycielem Vinyasa Ashtanga Yoga w standardzie Yoga Alliance RYT200 i od ponad 11 lat rozwija praktykę własną pod okiem znakomitych nauczycieli w Polsce i za granicą. Ukończyła kurs anatomii jogi i ciągle ten temat eksploruje, bo bezpieczna joga to jej szczególne zainteresowanie.

Z wykształcenia kulturoznawca i marketingowiec. Przez 10 lat pracowała w IT jako marketing & project manager, ale dwa lata temu postanowiła iść swoją drogą – założyła firmę i uczy jogi i świadomego życia. Joga, której uczy ma na ogół formę praktyki dynamicznej (vinyasa i ashtanga joga), w której kluczowa jest dla niej nie tyle praca na poziomie fizycznym, co praca z oddechem i jego potencjałem.

Drugim aspektem, z którym pracuje na macie i poza nią jest uważność. Uczy z serca i z powołania. Zawsze chciała pomagać ludziom zmieniać ich życie. A teraz ma do tego świetne narzędzie – jogę. Kocha podróże, ale marzy o tym, żeby zamieszkać pewnego dnia w drewnianej chacie w lesie. Jest mamą małej dziewczynki, która – obok jogi – jest jej największym nauczycielem.

decor

Poznaj nasze Studio i ćwicz kiedy chcesz!
już od 25 zł za miesiąc.

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.
*cena przy wyborze subskrypcji 12 msc.

Ćwicz jak Ci wygodnie

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

600+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści