color circle

Karo Eisentraut

Karo Eisentraut

Marketing manager i nauczycielka w Studio PortalYogi

W PortalYogi zajmuje się szeroko pojętym marketingiem – od strategii i pomysłów na kampanie reklamowe, pozyskanie, promowanie naszych wyzwań i Studia PortalYogi, po ich wykonanie, często z pomocą grafików, ludzi od video, programistów, agencji reklamowych itp. Karo opiekuje się także stroną portalyogi.pl

Prywatnie joginka (200 RYTT Hatha & Vinyasa. The Peaceful Warriors; YTT 150h, Yoga instructor. MEN registered; 50h YTT Inside Flow) i masażystka (Kino Mana II), w tej roli znajdziecie ją w sieci jako Karo UCIELENIE.

Karo zaczyna dzień od Ashtanga Jogi, bo jak mówi – najważniejsze trzeba zrobić o świcie. Pracę za biurkiem balansuje ucząc Vinyasa jogi w dwóch szkołach w Warszawie, a weekendami masuje w hawajskiej sztuce Lomi Lomi Nui. Tym sposobem joga i masaż wypełniają jej życie po brzegi. Ostatnio wróciła też do swojej pierwszej pasji jaką był taniec, łącząc go z jogowym flow. Z tego połączenia powstały zajęcia Joga Dance Flow, których możecie spróbować w Studio PortalYogi.

Gdyby miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci ją najbardziej… to jest to zdecydowanie świadoma praca z ciałem i ruch, który budzi w nas wrażliwość i kontakt ze sobą. Joga jest dla niej nie tylko fizyczną praktyką, ale także filozofią życia, którą codziennie stara się iść krok po kroku.

decor

Odkryj magię studia jogi online
teraz w promocji 57 zł za 3 mies.

Zacznij teraz. Anuluj kiedy chcesz! 
*cena przy wyborze pakietu 3 miesięcznego tylko do 01.10.2023

Ćwicz jak Ci wygodnie

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

600+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści
decor