color circle

Karolina Eisentraut

Karolina Eisentraut

Marketing manager i nauczycielka w Studio PortalYogi

W PortalYogi zajmuje się szeroko pojętym marketingiem – od strategii i pomysłów na kampanie reklamowe, pozyskanie, promowanie naszych wyzwań i Studia PortalYogi, po ich wykonanie, często z pomocą grafików, ludzi od video, programistów, agencji reklamowych itp. Karo opiekuje się także stroną portalyogi.pl

Prywatnie joginka i masażystka, w tej roli znajdziecie ją w sieci jako Karo UCIELENIE. Karo zaczyna dzień od Ashtanga Jogi, bo jak mówi – najważniejsze trzeba zrobić o świcie. Pracę za biurkiem balansuje ucząc Vinyasa jogi w dwóch szkołach w Warszawie, a weekendami masuje w hawajskiej sztuce Lomi Lomi Nui. Tym sposobem joga i masaż wypełniają jej życie po brzegi. Ostatnio wróciła też do swojej pierwszej pasji jaką był taniec, łącząc go z jogowym flow. Z tego połączenia powstały zajęcia Joga Dance Flow, których możecie spróbować w Studio PortalYogi.

Gdyby miała powiedzieć jedną rzecz, która w życiu kręci ją najbardziej… to jest to zdecydowanie świadoma praca z ciałem i ruch, który budzi w nas wrażliwość i kontakt ze sobą. Joga jest dla niej nie tylko fizyczną praktyką, ale także filozofią życia, którą codziennie stara się iść krok po kroku.

decor