antystres zdrowe plecy spokój umysłu

Joga dla zapracowanych

Czasem trudno nam znaleźć chwilę dla siebie, a “work life balance” ciągle jest niedoścignionym ideałem. Większość z nas pracuje (za) dużo, spędzając cały dzień przy biurku. Męczą się oczy, stopy, nadgarstki.

Mamy spięte barki, kark i ramiona, cierpią nasze kręgosłupy. Sytuacje stresowe, na które jesteśmy codziennie narażeni, powodują dodatkowe napięcia, czasem wywołują ból głowy. Przygotowane przez Karo i Kacpra sesje to Podręczna Apteczka jogi dla zapracowanych, po którą można sięgnąć w każdej chwili w zależności od potrzeb i dolegliwości. 

 

Joga dla zapracowanych

Joga dla zapracowanych
Czy znajdę czas?

Joga przy biurku

Joga dla zapracowanych to zestaw praktyk stworzonych specjalnie dla osób pracujących sporo przy biurku.

Wystarczy zaledwie 5 minut dziennie! Sesje ułożone z myślą o zapracowanych są podzielone na problematyczne partie ciała, pomogą zrelaksować i uelastycznić: mięśnie kręgosłupa, barków, szyi, uwolnić napięcia z bioder, rozluźnić zmęczone oczy i stopy.

Ćwiczenia na prawidłową postawę są jak żywcem wyjęte z gabinetu dobrego fizjoterapeuty. Pomagają zachować właściwą sylwetkę, rozładowywać stres na poziomie fizycznym i mentalnym. Dzięki temu nie przynosisz dolegliwości bólowych i zmartwień z pracy do domu, a także lepiej zarządzasz emocjami.

Więcej o korzyściach jogi w pracy: Posłuchaj poddcastu

Zobacz 10 asan przy biurku

Antystres po pracy

Joga pomoże Ci wypracować sposoby na regulowanie stresu. Jest jak specjalny prysznic, który zmywa nie tylko kurz, ale także wszystkie napięcia fizyczne, emocjonalne i mentalne.

Kiedy wchodzisz po pracy na matę, wracasz do swojego prywatnego życia na czysto i bez obciążeń. Możesz dzięki temu:

 • złapać zdrowy balans między życiem prywatnym i zawodowym
 • mieć lepszy nastrój i więcej energii po powrocie do domu
 • zrelaksować się i nie martwić pracą, bo napięcia „zmyłeś” już wcześniej

Energia przed pracą

Gdy dbasz od rana o swoje zdrowie mentalne oraz fizyczne – to zaczynasz dzień w znacznie lepszym nastroju. W zrelaksowanym ciele czujesz się o wiele spokojniej i dzięki temu:

 • masz większą odporność na stres
 • łatwiej Ci rozwijać nowe umiejętności i kompetencje
 • lepiej regulujesz emocje w kontaktach z klientami i współpracownikami
 • wzrasta Twoja pewność siebie i spokój
 • bierzesz mniej zwolnień lekarskich -czujesz się lepiej fizycznie i psychicznie, więc można na Ciebie bardziej liczyć w pracy
decor

Uzyskaj dostęp do zajęć jogi dla zapracowanych

Dołącz dziś anuluj kiedy chcesz

color circle

Dlaczego potrzebujesz jogi?

 • zadbany zdrowy kręgosłup
 • obniżenie poziomu stresu
 • redukcja zmęczenia i napięć w ciele
 • zwiększenie energii i witalności
 • lepsza regulacja emocji i nastroju
 • poprawa koncentracji
 • wzrost pewności siebie

Sesje jogi online w naszym Studio

Joga w pracy to nasza propozycja dla osób pracujących, które chcą zadbać o swoje zdrowie, efektywność i dobre samopoczucie w pracy. Sesje jogi w pracy są przygotowane tak, by każda osoba mogła je wykonać efektywnie i z maksimum korzyści.

Głównym celem naszych zajęć dla pracujących jest nauka technik, które pomagają radzić sobie ze stresem, napięciem i zmęczeniem. Skupia się na prostych asanach, właściwym oddechu i relaksacji. To wszystko, wraz z profesjonalnymi praktykami prowadzonymi przez doświadczonych nauczycieli, znajdziesz w Studio PortalYogi.

Play
Na dobry początek dnia
Play
Po ciężkim dniu
joga w pracy
Play
Pięć minut przerwy w pracy
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock

21 zajęć jogi dla zapracowanych

Projekt składa się z 21 sesji. Większość z nich to krótkie 3-5-minutowe praktyki, które można wykonać w pracy, nie odchodząc od biurka. Odpowiadają one na powszechne problemy zdrowotne, które odczuwamy przez siedzący tryb pracy, takie jak ból nadgarstków, zmęczony wzrok, spięte barki etc. Część sesji poświęcona jest oddechowi, który ma nam przywrócić równowagę i spokój.

Dodatkowo mamy 5 dłuższych sesji, 3 na poranek i 2 , które można wykonać po powrocie z pracy.

20 minut jogi na dobry początek dnia

SOS dla kręgosłupa

Szybkie przerwy na rozciągnięcie przy biurku

Ulga dla szyi, barków, bioder i nóg

Nauka oddechu na skupienie i koncentrację

Sesje na powrót do równowagi po ciężkim dniu

decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

Największe studio jogi online

60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
joga dla zapracowanych
color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

 • 15 000 użytkowników
 • najwyższa jakość treści
decor