color circle

Marta Witecka

Marta Witecka

Marta jest studentką i nauczycielką jogi, stania na rękach i acroyogi, która pewnego dnia zdecydowała, że odpuści sobie karierę prawniczą i zacznie uczyć stania na rękach. W pewnym momencie opuściła również duże miasto na rzecz małego, niemieckiego i zamieszkałam w jurcie, w komunie.

Czasem jej życiowe wybory zaskakują nawet ją samą! Obecnie uczy ludzi jak żyć szczęśliwie w swoim ciele i ze sobą poprzez szerzenie mojej pasji do ruchu, ciała i rozwoju duchowego. Praktykuje jogę, trenuje stanie stanie na rękach i AcroYogę od 2011 roku i odkryła wszystkie te trzy dziedziny prawie w tym samym czasie. Wcześniej trenowała na siłowni, aby dobrze wyglądać i wzmacniać ciało.

Odkąd w jej życiu pojawiła się joga nauczyła się jak kochać, naprawdę poczuć i kontrolować swoje ciało oraz w pełni korzystać z jego możliwości, gdy jest z nim połączona. To było zmieniającym życie doświadczeniem! Po wielu latach joga nadal jest praktyką, która ją fascynuje, i o którą często prosi jej ciało.

Swoją przygodę z jogą zaczynała od jogi Iyengara przechodząc przez ashtangę w stronę hatha i vinyasa yogi – czerpie ze wszystkich tych stylów i pozwala swojej praktyce ewoluować razem z ciałem. W jej nauczaniu wspiera osoby, które z nią praktykują i trenują w poczuciu się dobrze w swoim ciele i staniu się lepszą wersją samego/ej siebie.

Marta dzieli się najlepszymi technicznymi wskazówkami i pozostawia przestrzeń na dialog i pytania, aby pozwolić praktyce na obranie kursu, który jest najbardziej korzystny dla konkretnej osoby. Marta wierzy w to, że zróżnicowanie jest kluczem, dlatego nie skupia się tylko na jednej dyscyplinie/stylu. Lubi zarówno praktykę wolną i spokojną, jak dynamiczną i bardzo siłową, wychodząc jednak z założenia, że najlepsze efekty są wtedy, gdy w praktykę wkłada się wysiłek fizyczny i nie pomija się w niej elementu siłowego.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści
decor