color circle

Róża Adamcio

Róża Adamcio

Jest „zajogana” od niecałych… 20 lat! Przez ten czas jej podejście do jogi bardzo ewoluowało. Dziś joga to dla niej spotkanie z samym sobą. Niezwykle fascynujące i rozwijające, czasami także wyzwaniowe.

Hołduje zdaniu własności Davida Gooda: „Nie trzeba być rozciągniętym, aby praktykować jogę. Wystarczy otrzepać się z kurzu i zobaczyć, co się stanie”. Uwielbia dzielić się jej pasją z innymi. Podczas prowadzonych przeze nią zajęć chce przede wszystkim przekazać, że joga to radość życia oraz miłość do siebie i świata dookoła.

Róża inspiruje się różnymi stylami (Yin Yoga, Joga wg Iyengara). Stale poszerzając wiedzę, biorąc udział w licznych warsztatach (m.in. Ashtanga Joga. Pierwsza seria – warsztat prowadzony przez Davida Swensona (60 h)). Ukończyła kurs nauczycielski RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance oraz 8-tygodniowy kurs medytacji Mindfulness MBSR. Jest absolwentką rocznej szkoły CUUD coaching Integrowania Oddechem, dzięki której może prowadzić indywidualne sesje coachingowo-oddechowe.