color circle

Zuzanna Stasiak

Zuzanna Stasiak

 

W Internetowym Studio PortalYogi prowadzi zajęcia dla przyszłych mam. Od dziecka związana ze sztuką i kulturą. Z zawodu marketingowiec od lat związana z branżą reklamową i jogą oczywiście. Przygodę z jogą zaczęła 8 lat temu od wyboru kursu na instruktora rekreacji ruchowej o specjalizacji ćwiczenia psychofizyczne – joga.

Przez lata prowadziła zajęcia jogi w znanych klubach fitness, takich jak Pure Jatomie czy Fabryka Formy. Ukończyła międzynarodowy kurs hatha/vinyasa joga RYT200 oraz kurs jogi w chustach. Założycielka strefy jogi SUFIT w Gorzowie Wielkopolskim, jedynego studia jogi dynamicznej w mieście, gdzie można polatać między sufitem a podłogą na zajęciach Air Jogi.

Poza tym organizatorka warsztatów rozwoju osobistego, duchowego i odżywiania. Prywatnie tryskająca energią i pomysłami mama. żona, przyjaciółka, motywatorka, miłośniczka jogi, zdjęć i dobrej muzyki. Jej pasją jest dzielenie się jogą, motywowanie ludzi do działania, rozwoju oraz pozytywnego myślenia.

 

Sesje jogi z Zuzanną w Studio PortalYogi

W naszym Studio PortalYogi znajdziecie przygotowane przez Zuzannę praktyki dla kobiet w ciąży, zawierające asany rozciągające, wzmacniające plecy, nogi i ręce oraz ćwiczenia oddechowe. Zuzanna przygotowała również praktykę aerial jogi, czyli rozciągającą sesję na chuście.

Play
Zadbaj o siebie – praktyka w ciąży