Yoga Dance – odkryj swój żywioł

Zapraszam Cię do wyrażenia siebie przez jogę i taniec! Do odkrycia spontaniczności, do odpuszczenia, całkowitej akceptacji siebie i cieszenia się nieskrępowanym ruchem. Te 6 sesji jest niczym formą autoterapii. Synergistyczna uzdrawiająca moc jogi i tańca – dwóch odmiennych form – łączą się w tym projekcie! To pozwoli Ci obudzić w sobie radość życia.

 

Czas trwania
6 sesji
Poziom
Karo Eisentraut
Nauczyciel
joga
taniec
radość
żywioły
decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Dołącz do Studia już dziś,
a oprócz tego programu dostaniesz dostęp do ponad 600 zajęć.

Joga

Play

Pilates

Play

Medytacja

Play

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

Odkryj swój żywioł

Każdego z nas określa jakiś żywioł (czasem kilka, ale jeden zwykle dominuje), każdy z nas ma więc inny rodzaj ekspresji – jedni twardo stąpają po ziemi, inni bujają w obłokach, jedni są wolniejsi, drudzy działają natychmiast, bez zastanowienia, jedni ciągle poszukują i zmieniają swoje wizje, inni trwają przy swoich poglądach latami.

Projekt Yoga Dance Flow to podróż przez wszystkie żywioły, zaproszenie do odkrycia tego żywiołu, który jest nam najbliższy.

6 sesji na cały tydzień – każda poświęcona innemu żywiołowi. Każdy dzień daje możliwość pracy nad innym obszarem, jakością, jaką masz w sobie. Ten projekt to także po prostu świetna zabawa, zupełnie nowa forma praktyki, inne oblicze jogi.

 

Dlaczego warto spróbować połączenia
jogi z tańcem 

6 sesji vinyasa flow

W tym projekcie znajdziesz 6 sesji w stylu vinyasa flow – wstęp oraz 5 sekwencji poświęconych każdemu z kolejnych żywiołów:

 • Ziemia – poczucie bezpieczeństwa, ugruntowanie
 • Woda – płynność i ukojenie
 • Ogień – siła i wewnętrzna moc
 • Powietrze – poczucie wolności, odpuszczenie
 • Eter – ekspresja i połączenie z (wszech)światem.

Dla kogo?

 • Dla wszystkich, którzy oprócz jogi lubią także taniec i chcieliby połączyć obie formy ruchu.
 • Dla osób, które nigdy nie próbowały tańca, ale lubią nowości i odkrywanie nieoczywistych wyzwań.
 • Dla osób, które na co dzień muszą się mocno kontrolować (albo nie muszą, ale po prostu się kontrolują), które potrzebują odpuszczenia. Joga daje  możliwość wyciszenia, uspokojenia, a taniec poczucie wolności, dzikości i możliwość nieskrępowanej ekspresji.
 • Dla osób, które może zawsze chciały spróbować tańca, ale się wstydziły.
 • Dla tych, którzy czują w sobie twórczą moc, lubią spontaniczność i improwizację.

Dlaczego warto spróbować

Połączenie jogi i tańca ma w sobie ogrom korzyści:

 • Pobudzenie kreatywności i wyobraźni
 • Poczucie wolności, dzikości, nieskrępowania, odpuszczenia kontroli
 • Możliwość wyrażenia siebie poprzez ruch
 • Koordynacja ruchowa (połączenie asan w płynną sekwencję)
 • Praca z żywiołami, czyli energią jaką ze sobą niosą 
 • Czysta radość z ruchu bez oceniania  (droga do samoakceptacji)

Zobacz, jakie sesje Yoga Dance flow czekają na Ciebie w Studio

Ten projekt to 6 ok. 30 minutowych sesji – zaczynając od wstępu i kolejno wchodząc w każdy z żywiołów. Jeśli spodoba Ci się projekt “Yoga Dance” z Karo Eisentraut to oprócz tego, w Studio PortalYogi znajdziesz również kilka innych sesji w stylu joga dance oraz prawie 600 innych sesji jogi i pilatesu, w tym wiele zajęć vinyasa jogi. 

Yoga Dance Flow
Play
Żywioł ziemi
Yoga Dance Flow - żywioł ognia
Play
Żywioł ognia
Yoga Dance Flow - żywioł eteru - okładka
Play
Żywioł eteru
decor

Chcesz dołączyć do wyzwania? Wybierz plan subskrypcji 

 • Dołącz teraz. Anuluj kiedy chcesz
 • TV
 • TABLET
 • SMARTFON
 • LAPTOP

Oglądaj na dowolnym urządzeniu

color circle
mock
decor

Uzyskaj dostęp do setek zajęć jogi, medytacji i pilatesu

 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
60000 użytkowników

Poznaj opinie osób, które już spróbowały

Gorąco polecam. Najwspanialsze jest to, że możesz wykonać praktykę o każdej porze dnia. Mam wsparcie na grupie i codziennie mogę zrobić dla siebie coś dobrego ❤️🙏 Zawsze trafiacie w punkt z wyzwaniami, w moje potrzeby 🙂 Jestem mega wdzięczna, że Was mam. Dziękuję 🙏
To pierwszy raz kiedy zalogowałam się na taką platformę w dodatku płatną i nie żałuję ani jednej wydanej złotówki. Materiały są zawsze dobrze przygotowane pod kątem wizualnym i dźwiękowym. Z pewnością zostanę z Państwem na kolejne miesiące.
Wróciłam, po przerwie, bo byłam zadowolona korzystając z waszego studia i nadal jestem. Mnóstwo sesji różnego rodzaju co bardzo mi odpowiada. Nikt mi niczego nie narzuca sama wybieram w zależności od nastroju w danym dniu. Nic nie trzeba kombinować i szukać. Wchodzisz i masz. Naprawdę całość na 6 z plusem, nie ma drugiego takiego portalu. Brawo, trzymajcie tak dalej :-)
Dzisiaj was znalazłam i od razu wykupiłam subskrypcje na rok (świetna cena!) Jakiś czas nie ćwiczyłam bo często podróżuje i w Polsce nie mam dobrego studio kolo domu, długo szukałam czegoś co pomoże mi ćwiczyć samej gdziekolwiek jestem, a sama w domu nie moglam się zmotywować. Ciesze się, że was znalazłam, dziękuję! 🧘‍♀️🙌💚
Dostęp do portalu mam z dosłownie każdego miejsca na ziemi, więc systematyczność mojej praktyki poprawiła się. Bardziej skupiłam się na prawidłowym oddechu. Moja postawa ulega poprawie, bardziej jej pilnuję. Medytacje z Kacprem - oczyszczające i otwierające duchowe oko na piękny świat. Poprawienie jakości poranków - joga rozbudza lepiej niż filiżanka kawy ❤
Praktyka jogi dała mi, i wciąż daje, spokojną energię, siłę i elastyczność ciała, które pozwalają mi aktywnie spędzać czas z moją dwulatką. Dała mi wgląd w siebie, samopoznanie i narzędzia do zaopiekowania się własnymi emocjami. Moja córa już zaczęła mnie naśladować i wiem, że jej także joga może dać nieskończenie dużo możliwości.
Portal Yogi=lepsze, bardziej świadome życie, czyli: dystans do rzeczywistości, pogłębienie oddechu=pogłębienie relacji z innymi, odróżnianie rzeczy ważnych od mniej ważnych, elastyczność, rozciągnięcie ciała💪👍 Jest w jodze moc!👍 I❤️joga!🙂🙏
Praktyka w Portalu Yogi dała mi wiele: chęć stawania na matę, ciekawe e-maile o jodze i nie tylko, motywację od super Pań i Pana, więcej cierpliwości, skupiania w asanach, przyjemność dobrego odżywiania, pogłębienia się w medytacji, miłość do swojego ciała i akceptację oraz czas dla siebie. Dziękuję!
Jestem zachwycona przygotowywanym przez portal planem praktyki na każdy miesiąc. Zbiór filmików jest tak ogromny, że wygodniej jest skorzystać z Waszych propozycji na dany dzień. A dodatkowo działa to niezwykle motywująco i dzięki temu praktykuję częściej 😀 A więc wygoda, systematyczność, motywacja, relaks, zdrowe plecy i przyjemność.
Przede wszystkim dzięki Wam wypracowałam nawyk codziennej praktyki. Wcześniej miałam duży problem z systematycznością. Dzięki Wam odkryłam, że najlepiej praktykuje mi się o poranku. Wyzwania z jogą na poranki to była cudowna przygoda 😊 Ponad to dzięki systematycznej praktyce poprawiłam stan zdrowia, wyciszyłam się. Znikły stany przygnębienia i smutku. Każdemu polecam taką jogową terapię 😊
Odkryłam PortalYogi i co mi dał?
1. Jogę o każdej porze dnia
2. Regularność praktyk
3. Różnorodność w wyborze
4. Oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy
5. Nowość w wyzwaniach
6. Przestrzeń w ciele i umyśle
Cieszę się, że dołączyłam :)
Praktyka jogi z Wami umożliwiła mi wyciszenie się i uspokojenie po trudnym dniu. Nauczyła samodyscypliny i trwania w postanowieniach. Pozwoliła zwiększyć elastyczność i sprawność mojego ciała. Pozwoliła na praktykę w dowolnym miejscu na świecie (żaden wyjazd nie jest problemem😁). Ból kręgosłupa i głowy zmalał i dzięki Wam, znam metody radzenia sobie z nim. Dziękuje za te 6 lat ❤️
Praktyka z PortalYogi dała mi wolność praktyki we własnej przestrzeni, we własnym tempie, według własnych potrzeb i we własnym czasie. Naukę odpowiedzialności za własną praktykę. Medytację. Odkrycie nowych stylów jogi, jak Kundalini czy Vinyasa, i ponowne spotkanie ze starymi znajomymi, jak Iyengar. Dużo spokoju i spotkanie ze sobą - kiedy bardzo tego potrzebowałam.
Pierwszy raz przeżyłam taką energię.
Trudno nawet opisać co czuje...
Błogi spokój, odprężenie... 🧘‍♀️

Namaste 🙏
decor