color circle

Dominika Gryz

Dominika Gryz

Nauczycielka jogi i terapeutka pracy z ciałem

Ukończyła Akademię Sztuk Teatralnych w Krakowie wydział Teatru Tańca w Bytomiu, gdzie rozwijała swoją ciekawość terapeutycznej pracy z ciałem. Zainspirowana metoda Lowena napisała pracę pt. „Ciało jako nośnik emocji. Wybrane metody świadomej pracy z ciałem”. Wybrała ścieżkę nauczyciela jogi. Jej edukacyjna podróż rozpoczęła się u Konrada Kocota – nauczyciela o stopniu Senior w jodze Iyengara. Współpracowała z wieloma renomowanymi szkołami jogi w Warszawie, takimi jak Anyayoga, Shakti, YogaBeat, Instytut Jogi, Joga Centrum i Sense Studio. Dominika jest jedyną z niewielu w Polsce instruktorką Jogi Wall, gdzie wykorzystuje paski i liny do praktyki.

Interesuje ją praca z ciałem, bez bólu i uciążliwości. W swojej pracy wychodzi poza powierzchowne spojrzenie na ciało – wierzy w połączenie ciała i umysłu poprzez świadomy ruch.

Nie ogranicza się tylko do wiedzy jogicznej, czerpie z wielu źródeł. Jest zafascynowana zdrowiem mózgu i układu nerwowego, co pozwala jej lepiej zrozumieć problemy współczesnego świata i dostosować praktykę do tego, co dzieje się z nami na poziomie ewolucyjnym.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesjse jogi z Dominiką Gryz w Studio PortalYogi

Dominika w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Pilates przy ścianie”. Zajęcia te wspierają wykorzystują zewnętrzną powierzchnię jako punkt oparcia, co  umożliwia głębszą pracę nad stabilizacją ciała i może prowadzić do szybszych wyników w poprawie siły mięśniowej i postawy.

Play
Pilates przy ścianie - pozycja stojąca
Play
Pilates przy ścianie - pozycja leżąca
decor