color circle

Justyna Traczyk Jaworska

Justyna Traczyk Jaworska

 

Justyna od 2005 roku praktykuje Ashtanga Yogę. Ceni tradycje wywodzącą się z Mysore, dokąd regularnie wraca od 2006 roku. Jest autoryzowana przez KPJAYI, a jej nauczycielem jest Sharath Jois oraz Sharmila Desai. W ostatnich latach miała zaszczyt i możliwość asystowania w KPJAYI. 

Po kilku latach uczenia w Polsce, w Trójmieście i Warszawie, zaczęła częściej uczyć za granicą, prowadząc programy Mysore m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Portugalii i USA. W tym roku wróciła do Warszawy, by otworzyć swoja własną szkołę, Meru.

Najbardziej ceni sobie terapeutyczny aspekt praktyki jogi, to jak wpływa na naszą relację z samym sobą i ze światem, jaką jest potężną i piękną transformacją na wielu polach życia. Prowadzi tradycyjny poranny program Mysore, uczy też w firmach, prowadzi zajęcia indywidualne, wraz z Patrycją Pruchnik prowadziła program zajęć dla podopiecznych fundacji onkologicznej oraz dla grupy kobiet w więzieniu.

Jest miłośniczką natury i aktywnego stylu życia. Jej pasja od wielu lat jest górska wspinaczka, potem dołączył surfing, ostatnio kilkuset kilometrowe wędrówki po górach. I chce więcej. Uwielbia życie w drodze i noce w namiocie.

Jest fotografem skupiającym się na krajobrazach świata i ludzkich twarzy. Pracuje z nauczycielami jogi z całego świata, jej zdjęcia publikował m.in. Yoga Journal.

 

decor

Odkryj magię studia jogi online
teraz w promocji 57 zł za 3 mies.

Zacznij teraz. Anuluj kiedy chcesz! 
*cena przy wyborze pakietu 3 miesięcznego tylko do 01.10.2023

Ćwicz jak Ci wygodnie

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

600+

sesji jogi i medytacji

50

wyzwań i planów praktyki

50

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Justyną w Studio PortalYogi

Justyna w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie dla biegaczy „Weź rozbieg z jogą” – to 12 dni, podczas których dowiesz się jak skutecznie łączyć jogę z bieganiem, by osiągać spektakularne efekty i zabezpieczyć się przed kontuzjami. Dla chcących oczyścić ciało i poczuć w nim lekkość idealny będzie przygotowany przez Justynę 7-dniowy „Detoks z Jogą” oraz wyzwanie „Oczyszczanie z jogą”. Oprócz wyzwań znajdziesz również wiele pojedynczych sesji jogi i medytacji z Justyną.

medytacja dla początkujących
Play
Medytacja oddechu
Play
Oczyszczające Flow
Play
Emocje
decor