color circle

Karolina Murdzia

Karolina Murdzia

Joginka, coach zdrowia, propagatorka zdrowego stylu życia, twórczyni Jogi Szczęścia oraz manufaktury naturalnych kosmetyków My Magic Essence. Kocha wszystko co naturalne. Pomaga ludziom zadbać o swoje ciała i dusze. Absolwentka SGH i międzynarodowych programów biznesowych. 12 lat spędziła w Dow Jonsie odpowiedzialna za rynki finansowe. Uwielbiała swoją pracę, ale przyszedł czas na zmiany, na życie slow, na podążanie ścieżką duszy.

Joga pojawiła się w jej życiu jako pierwsza. Praktykę zaczęła ponad 15 lat temu i jest ze mną każdego dnia do dziś. Zmieniła swoje życie, była narzędziem do transformacji umysłu. Otworzyła ją na zupełnie inne, świadome, pełne smaków życie.

Praktyka to dla niej chwila na kontakt ze sobą, połączenie ze wszechświatem, dbałość o ciało i umysł. Jest założycielką Jogi Szczęścia, to kameralne studio w Warszawie, gdzie na codzień prowadzi zajęcia i dzieli się swoją pasją. Jesienią i na wiosnę organizuje weekendy mocy dla kobiet, a lato spędza na Helu, gdzie robi jogę na plaży.

Skończyła pierwszy w Polsce kurs (300 godzin) na instruktora jogi Kundalini według przekazu You Bhajana. Dalszą wiedzę jogiczną zdobywała w Stanach Zjednoczonych (Los Angeles, Nowy Meksyk), w Londynie i Berlinie. „Joga Szczęścia to miejsce, gdzie łącze rożne style jogi, bo kocham gdy ciało płynie zgodnie z oddechem, pracę z energią i medytacje. Łącze to wszystko i moja praktyka wzrasta wraz ze mną. To daje mi wolność tworzenia i uczenia”

Sesje jogi prowadzone przez Marysię Prokop

Marysia Prokop prowadzi w naszym Studio unikatowy kurs „Pierwsze kroki na macie: Joga dla pre-początkujących”. Jest to idealne miejsce startu dla wszystkich osób, które jeszcze nie miały z jogą żadnej styczności. Znajdą w nim one podstawy pracy z oddechem, wchodzenia w pozycje oraz nabędą pewności siebie na początek przygody z jogą.

Play
Pierwsze kroki na macie: Oddech
Play
Pierwsze kroki na macie: Praca z nadgarstkami
Play
Pierwsze kroki na macie: otwórz biodra
decor

Odkryj magię studia jogi online
już od 25,5 zł/mies*

Zacznij teraz. Anuluj kiedy chcesz! 
*cena przy wyborze pakietu rocznego