color circle

Kinga Drewa

Kinga Drewa

 

Kinga, choć wszyscy znają ją jako Key lub Keyoga. Ponad 11 lat temu stanęła pierwszy raz na macie i poczuła, że znalazła ścieżkę, którą chce podążać i zgłębiać. Rzuciła wszystko czym się zajmowała, kupiła matę do jogi i rozpoczęła swoją podróż, która trwa do dziś.

Przez kilkanaście lat jej pracy poznawała wiele systemów nauczania, od jogi Iyengara po kundalini, jednak od 6 lat jej drogowskazami są oddech ujjay, drishti I bandha. Ashtanga joga stała się jej codzienną praktyką i ścieżką do samopoznania, pełną pokory, spokoju, akceptacji i miłości.

Odkąd ukończyła kurs nauczycielski, uczy innych doświadczając każdej lekcji jako głębokiej, wewnętrznej nauki o sobie i otaczającym ją świecie. To z kolei daje jej niezwykle dużo energii do zagłębiania się w filozofię, anatomię I duchowość jogi.

Jej lekcje opierają się na systemie vinyasy, łącząc ruch i oddech w taniec między asanami.  Kinga uwielbia puścić ciało i pozwolić mu przemawiać, a wolność jaką daje jej vinyasa flow pozwala na budowanie sekwencji które w przyjemny sposób aktywują całe ciało, jednocześnie pogłębiając świadomość tego kim jest i co w sobie nosi.

Za to właśnie kocha jogę najbardziej –  za świadomość w ruchu, piękno w prostocie i oddech, który płynie ucząc nas tego, kim jesteśmy i dokąd zmierzamy.

 

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje Kingi w Studio PortalYogi

Kinga w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Droga do mostka”. W ciągu 7 dni wyzwania wzmocnisz swoje nogi i uda, rozluźnisz biodra i uelastycznisz swój kręgosłup, czując przy tym radość z praktykowania jogi. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też wiele pojedynczych sesji jogi z Kingą.

Play
Rozpoznaj mocne i słabe strony Twojego ciała
Style jogi
Play
Rozluźnianie bioder i wzmacnianie ciała
Style jogi
Play
Elastyczność i siła
decor