color circle

Marysia Prokop

Marysia Prokop

 

Maria wychowała się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była jej wpajana od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęła swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło jej życie do góry nogami.

Wychodząc z założenia, że joga to jedność, Maria w swojej praktyce nie potrafi wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jest otwarta na zgłębianie każdej metody.

Od początku jej pierwszych kroków na macie, podąża za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

Nauka świadomego oddechu jest jej największą pasją i pragnie przekazać tę wiedzę jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamiając przy tym, jaki cenny jest to dar i jak potężne narzędzie do pracy, o czym w życiu codziennym często zapominamy.

Sesje jogi z Marysią w Studio PortalYogi

Marysia w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Pierwsze kroki na macie”. Właśnie od niego możesz rozpocząć swoją przygodę z jogą, nie mając wcześniejszego doświadczenia. Dzięki wskazówkom i bezpiecznemu prowadzeniu Marysi stworzysz w swoim ciele więcej przestrzeni dla wdechu i wydechu oraz świadomego oddechu połączonego z ruchem ciała. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też kilka pojedynczych sesji jogi i medytacji z Marysią.

Play
Oddech
Play
Praca z nadgarstkami
Play
Otwórz biodra
decor