color circle

Marysia Prokop

Marysia Prokop

 

Maria wychowała się w USA, gdzie miłość do ruchu, sportu i tańca była jej wpajana od dzieciństwa. Sześć lat temu rozpoczęła swoją przygodę z jogą, co całkowicie wywróciło jej życie do góry nogami.

Wychodząc z założenia, że joga to jedność, Maria w swojej praktyce nie potrafi wybrać jednej tradycji tej nauki, dlatego jest otwarta na zgłębianie każdej metody.

Od początku jej pierwszych kroków na macie, podąża za różnymi nauczycielami na warsztatach w Polsce i na świecie, by maksymalnie poszerzać swoje jogowe horyzonty.

Nauka świadomego oddechu jest jej największą pasją i pragnie przekazać tę wiedzę jak najszerszemu gronu odbiorców, uświadamiając przy tym, jaki cenny jest to dar i jak potężne narzędzie do pracy, o czym w życiu codziennym często zapominamy.

decor

Dołącz do największego studia jogi i pilatesu online.
Już od 50 zł za miesiąc!

Zacznij teraz. Anuluj w dowolnym momencie.

Joga online dostępna 24/7

Dołącz do wyzwań i ciesz się gotowym programem ćwiczeń lub samodzielnie wybieraj to, na co masz ochotę!

800+

sesji jogi i medytacji

60

wyzwań i planów praktyki

60

najlepszych nauczycieli

color circle

Dołącz do naszej społeczności

Uzyskaj dostęp do setek zajęć i wyzwań. Otrzymaj porady i wsparcie od naszych nauczycieli za najlepszą cenę na rynku

  • 15 000 użytkowników
  • najwyższa jakość treści

Sesje jogi z Marysią w Studio PortalYogi

Marysia w naszym Studio PortalYogi przygotowała wyzwanie „Pierwsze kroki na macie”. Właśnie od niego możesz rozpocząć swoją przygodę z jogą, nie mając wcześniejszego doświadczenia. Dzięki wskazówkom i bezpiecznemu prowadzeniu Marysi stworzysz w swoim ciele więcej przestrzeni dla wdechu i wydechu oraz świadomego oddechu połączonego z ruchem ciała. Oprócz wyzwania, w naszym Studio znajdziesz też kilka pojedynczych sesji jogi i medytacji z Marysią.

joga na dobranoc
Play
Oddech
Play
Praca z nadgarstkami
Play
Otwórz biodra
decor